Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   BOICOT STATII PECO (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/95036-boicot-statii-peco.html)

bmwm5 29-10-08 11:08

Re: BOICOT STATII PECO
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1830830)
eu am alimentat ieri cand veneam spre casa dar pana la sf saptamanii adios .. nu ami trec pe la peco

si eu am spart boicotul ca eram pe gol aproape.plus ca la 3,77 ron litrul de motorina mi s-a parut pomana :)

Mustang 29-10-08 21:25

Re: BOICOT STATII PECO
 
Eu, daca nu spargeam boicotul, ramaneam in pana prostului. :lol:
La ce trafic a fost azi pe Blvd Unirii ... ma intorceam pe jos. :)

22VIN 30-10-08 07:51

Re: BOICOT STATII PECO
 
si eu am bagat pe 27 pt ca n-aveam cum sa fac autostrada cu becul aprins. aproape 29 litri cu 1mil n-am mai bagat in viata mea:)))

VaLeX 30-10-08 08:55

Re: BOICOT STATII PECO
 
cat mai e benzina la Petrom ? :)

Mustang 30-10-08 09:34

Re: BOICOT STATII PECO
 
la petrom, carerra 95 este 35000-36000 ROL

topser 30-10-08 09:49

Re: BOICOT STATII PECO
 
Am bagat aku de 95 cu 34.500 rol

VaLeX 30-10-08 10:21

Re: BOICOT STATII PECO
 
34.500 :) ohh daaaa...si eu ma bucuram ca in unele zile gaseam la 36.000 rol :lol: e bun, cand ajung acasa am sa alimentez :> ..probabil , "boicotul" s-a terminat nu? :)

viruszatu1 30-10-08 10:23

Re: BOICOT STATII PECO
 
pana ieri a fost, eu ieri am alimentat, am tinut totusi la asa numita "greva" :D

HoricutzWSR 30-10-08 14:25

Re: BOICOT STATII PECO
 
35.200 e la noi la petrom benzina Premium :)

bmwm5 30-10-08 15:30

Re: BOICOT STATII PECO
 
gata,a trecut,sa inchida cineva topicul

markizu 30-10-08 19:34

Re: BOICOT STATII PECO
 
si eu azi am alimentat ... se pare ca nu ma tinut pana in wk cum am preconizat ....
gataaaaaa inchidetiii

Psycho 30-10-08 22:38

Re: BOICOT STATII PECO
 
primisem eu un mass ... si zicea ceva de genu ca nu pot sa iesftineasca benzina pentru ca au scumpit astia de la apanova apa .. si implicit apa care o pun ei in benzina => rezulta ca benzina isi mentine pretul :)


All times are GMT +2. The time now is 22:12.

- Copyright 2026 4Tuning