![]() |
Re: BOICOT STATII PECO
Quote:
|
Re: BOICOT STATII PECO
Eu, daca nu spargeam boicotul, ramaneam in pana prostului. :lol:
La ce trafic a fost azi pe Blvd Unirii ... ma intorceam pe jos. :) |
Re: BOICOT STATII PECO
si eu am bagat pe 27 pt ca n-aveam cum sa fac autostrada cu becul aprins. aproape 29 litri cu 1mil n-am mai bagat in viata mea:)))
|
Re: BOICOT STATII PECO
cat mai e benzina la Petrom ? :)
|
Re: BOICOT STATII PECO
la petrom, carerra 95 este 35000-36000 ROL
|
Re: BOICOT STATII PECO
Am bagat aku de 95 cu 34.500 rol
|
Re: BOICOT STATII PECO
34.500 :) ohh daaaa...si eu ma bucuram ca in unele zile gaseam la 36.000 rol :lol: e bun, cand ajung acasa am sa alimentez :> ..probabil , "boicotul" s-a terminat nu? :)
|
Re: BOICOT STATII PECO
pana ieri a fost, eu ieri am alimentat, am tinut totusi la asa numita "greva" :D
|
Re: BOICOT STATII PECO
35.200 e la noi la petrom benzina Premium :)
|
Re: BOICOT STATII PECO
gata,a trecut,sa inchida cineva topicul
|
Re: BOICOT STATII PECO
si eu azi am alimentat ... se pare ca nu ma tinut pana in wk cum am preconizat ....
gataaaaaa inchidetiii |
Re: BOICOT STATII PECO
primisem eu un mass ... si zicea ceva de genu ca nu pot sa iesftineasca benzina pentru ca au scumpit astia de la apanova apa .. si implicit apa care o pun ei in benzina => rezulta ca benzina isi mentine pretul :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:12. |
- Copyright 2026 4Tuning