Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

GolfuletzS 24-12-05 07:34

mult prea frumoasaaa :oops:

ps: axxro e masina ta?

axxro 24-12-05 10:25

1 Attachment(s)
nui masina mea :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . am gasit pozele tot aici pe forum pe undeva. sncer, mie numi prea place culoarea, da' gusturile nu se discuta :evil: , as vrea sa vad o masina in tara vopsita in negru mat.ceva in genu asta :arrow:

GRIGO 24-12-05 18:51

oau frate super tare solenza aia
moarte curata culoarea aia
super marfa

anndi 26-12-05 16:21

frumoasa solnita! dar spoileru din fata nu prea imi place(e cam prea rotund) si daca mere ca o solenza normala fara modif la motor chiar mai prost ca are roti cam late pt un motor de 75 de cai, e pacat. bravo pt aspectul esterior!

AlucarD. 26-12-05 21:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TigraPower\"
pozele sunt cam vechi...stiu masina..e din cta...masina e vopsita..e toata fakuta....din vara
:roll:

hmm..poate e o greseala...dar exact solenza ca asta umbla pe straziile din bucuresti...identic !!! tot alba....! (Tot el a zis-o) Omu e pus la Deruta..
Este Super Frumoasa Culoarea Solentzei......vreau sa o vad si pe strada ..... Axxaro.....super negru ala mat....cu stopuri LEXUS....si Faruri Angel Eyes .......Forzza Dacia..... masina poporului sa o ducem cat mai sus si sa o facem cunoscuta !!!

eastalex 29-12-05 20:34

2 Attachment(s)
un rahat din mures

MadeInRo 30-12-05 18:55

mashina dupa parerea mea este urata dar dak stapanului ii place nu ar trebu sa vorbim(gustutile nu se discuta) :D

Gabi 30-12-05 19:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"eastalex\"
un rahat din mures

Da, frate! Foarte \"tuningata\" :lol:

B-14-BYE 30-12-05 19:47

sal
 
ador tuningul asta cu autocolant :D e cel mai necostisitor :))

axxro 07-01-06 22:17

foarte tunata masinuta. chestia ii ca pragurile is puse si invers ( sau asa se simte mai original :wink: )

sandrin 06-02-06 17:20

2 Attachment(s)
o solenza modificata ... :arrow: :arrow: , pozele le-am gasit tot pe un forum parca... :?
Dupa parerea mea le intrece cu mult pe celelalte intalnite pana acum :roll: , voi ce ziceti ? :wink:

=Virus= 06-02-06 17:53

Super frumoasa solenza albastra. Totusi, parca i-ar trebui alt eleron :?

CT-84-DiN 06-02-06 18:48

Frumoasa masina.

O sugestie: scote si semnul si lasa plasa neagra la masca....va avea un aer mai agresit.

N3bun3L 26-03-06 17:51

Re: Tuning solenza
 
marfa masina cat ai bagat in ea? sistem audio aiceva pe ea? iar motorul cum suna ceva nou pe la motor e ?

MANTUS 27-03-06 01:28

Re: Tuning solenza
 
ce-i fain si lu' Dumnezeu ii place!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 14:34.

- Copyright 2026 4Tuning