Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - si baba mea (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/94672-e30-baba-mea.html)

marius_turbat 05-01-09 20:38

Re: E30 - si baba mea
 
nu vrau frate logan nu mam linistit dar nu am ce face cu el ca nu pot da de proprietar nu am acte si bu bag banii intro masina fara acte mai bine o dau la unu car io trebe pt piese si imi caut alta cu acte logan sa iti iei tu

jakal 06-01-09 00:31

Re: E30 - si baba mea
 
vezi ca zilele astea vin sa o iau...........

marius_turbat 06-01-09 17:16

Re: E30 - si baba mea
 
asa ma ameninti de un an :D vino si iao odata:P

jakal 06-01-09 17:19

Re: E30 - si baba mea
 
sint in concediu 2 sapt ....am timp acum........te sun inainte sa pregatesti bestia.....:)

marius_turbat 06-01-09 17:20

Re: E30 - si baba mea
 
ok astept ............din nou !!! :P

turb0 06-01-09 17:23

E30
 
Quote:

Originally Posted by cassadao (Post 1959330)
gata si cu ursul asta te ai linistit ? cumpara ti logan ............bafta ma

am vrut sa iau eu acest urs, dar au fost niste factori care m-au impiedicat in drumul spre achizitionarea masini ! asadar masina va fii doar pentru piese, va zic eu pentru a nu mai posta aiurea si fara rost ! Masina are acte pe firma si mariusica nu da de fostul proprietar, firma ne mai existand ! deci cine vrea piese, acest urs este o solutie. Bafta

jakal 06-01-09 17:28

Re: E30 - si baba mea
 
nu am ce face cu actele ,nr ,etc......masina o iau strict pt piese......

am vb noi dar distanta m-a impiedicat sa ajung acolo din lipsa de timp liber.......

marius_turbat 06-01-09 18:35

Re: E30 - si baba mea
 
ms turbo!! ce sai facidaca toi beliti se baga in seama uni kiar nu au permis ce sa mai zic despre a stii conduce, dar ei se baga in seama asta e

cassadao 06-01-09 19:14

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by marius_turbat (Post 1961429)
ms turbo!! ce sai facidaca toi beliti se baga in seama uni kiar nu au permis ce sa mai zic despre a stii conduce, dar ei se baga in seama asta e

ce alintat esti mai ,,tranvaiule,, pui masina sa te lauzi dupa care daca ti se face morala te ,,supi ,, scuze of topic

marius_turbat 06-01-09 20:37

Re: E30 - si baba mea
 
te rog daca nuai treaba cu topicu asta sau cu mine nu mai posta !!

Wilgax 07-01-09 17:21

Re: E30 - si baba mea
 
salut!!As vrea sa-mi zica si mie cineva la acest urs...............spoilerele laterale de la ce firma sunt si daca se gasesc de cumparat!dankeshun!

marius_turbat 07-01-09 17:33

Re: E30 - si baba mea
 
sincer nu stiu ce firma sunt dar sunt la set cu buza fata+spate, eu asa am luato

Wilgax 07-01-09 17:35

Re: E30 - si baba mea
 
Din cate stiam eu sunt laterale de KAMEI................dar nu pot zice sigur...........la set cu restu kitului.........pai pe spate ai spoiler MTech 1....................oricum merci.............am sa ma interesez mai bine pana aflu!!Inca odata merci si respect!!in caz ca afli ceva de denumire lasa un mesaj!

GiGiCarbiT 08-01-09 14:13

Re: E30 - si baba mea
 
dezmembrezi..? ma intereseaza bara de fata complecta...cu prelungire suporti tot tot..!!! fami un pret pe pm...si daca ne intelegm o pui pe fan curier..sincer e distanta prea lunga sa o iau pe toata...si cred ca iesi mai bine asa...astept!!bafta frate

marius_turbat 08-01-09 17:34

Re: E30 - si baba mea
 
mai ai rabdare pana saptamana viitoare daca nu reusesc sa o dau toata o dezmembrez


All times are GMT +2. The time now is 11:13.

- Copyright 2026 4Tuning