![]() |
Re: E30 - si baba mea
nu vrau frate logan nu mam linistit dar nu am ce face cu el ca nu pot da de proprietar nu am acte si bu bag banii intro masina fara acte mai bine o dau la unu car io trebe pt piese si imi caut alta cu acte logan sa iti iei tu
|
Re: E30 - si baba mea
vezi ca zilele astea vin sa o iau...........
|
Re: E30 - si baba mea
asa ma ameninti de un an :D vino si iao odata:P
|
Re: E30 - si baba mea
sint in concediu 2 sapt ....am timp acum........te sun inainte sa pregatesti bestia.....:)
|
Re: E30 - si baba mea
ok astept ............din nou !!! :P
|
E30
Quote:
|
Re: E30 - si baba mea
nu am ce face cu actele ,nr ,etc......masina o iau strict pt piese......
am vb noi dar distanta m-a impiedicat sa ajung acolo din lipsa de timp liber....... |
Re: E30 - si baba mea
ms turbo!! ce sai facidaca toi beliti se baga in seama uni kiar nu au permis ce sa mai zic despre a stii conduce, dar ei se baga in seama asta e
|
Re: E30 - si baba mea
Quote:
|
Re: E30 - si baba mea
te rog daca nuai treaba cu topicu asta sau cu mine nu mai posta !!
|
Re: E30 - si baba mea
salut!!As vrea sa-mi zica si mie cineva la acest urs...............spoilerele laterale de la ce firma sunt si daca se gasesc de cumparat!dankeshun!
|
Re: E30 - si baba mea
sincer nu stiu ce firma sunt dar sunt la set cu buza fata+spate, eu asa am luato
|
Re: E30 - si baba mea
Din cate stiam eu sunt laterale de KAMEI................dar nu pot zice sigur...........la set cu restu kitului.........pai pe spate ai spoiler MTech 1....................oricum merci.............am sa ma interesez mai bine pana aflu!!Inca odata merci si respect!!in caz ca afli ceva de denumire lasa un mesaj!
|
Re: E30 - si baba mea
dezmembrezi..? ma intereseaza bara de fata complecta...cu prelungire suporti tot tot..!!! fami un pret pe pm...si daca ne intelegm o pui pe fan curier..sincer e distanta prea lunga sa o iau pe toata...si cred ca iesi mai bine asa...astept!!bafta frate
|
Re: E30 - si baba mea
mai ai rabdare pana saptamana viitoare daca nu reusesc sa o dau toata o dezmembrez
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:13. |
- Copyright 2026 4Tuning