Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnire Constanta (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/94556-intalnire-constanta.html)

edy77_driver 18-01-09 16:36

Re: Intalnire Constanta
 
in seara asta vine cineva la intilnire?daca da vreau sa vin si eu da nu vreau sa vin degeaba si sa nu fie nimeni acolo.eu sunt pe mess toata seara.id: [email protected]

LKS 18-01-09 16:45

Re: Intalnire Constanta
 
cred ca ne gasesti pe acolo

edy77_driver 18-01-09 16:58

Re: Intalnire Constanta
 
ok.pela 8.20 o sa ajung si eu pe acolo...la ultimul nivel al parcarii subterane din cate am inteles.sper sa am loc intre voi chiar daca am nova.

onyxs86 20-01-09 17:08

Re: Intalnire Constanta
 
8 30 City mall

LKS 20-01-09 22:55

Re: Intalnire Constanta
 
14 Attachment(s)
Si pozele din seara asta

Andrei_spu 20-01-09 22:59

Re: Intalnire Constanta
 
ce bara stramba am.super pozele.a fost toata lumea prezenta.inclusiv vir`u:)).data viitoare poate ne intalnim pe zii facem un gratar undeva..

YakuzaXtR 20-01-09 23:01

Re: Intalnire Constanta
 
o noapte furtunoasa...:P

Weebo^ 20-01-09 23:04

Re: Intalnire Constanta
 
poate data viitoare o apuca si ZZZu...oricum seara belea

Weebo^ 20-01-09 23:08

Re: Intalnire Constanta
 
bravo xtr...privind escapada nebuna a masinii tale...la mai multe

YakuzaXtR 20-01-09 23:08

Re: Intalnire Constanta
 
asta numa in cazu in care toate cele prezente vor ajunge la remat....

Weebo^ 20-01-09 23:15

Re: Intalnire Constanta
 
da sigur...tu ce crezi ca e aici sat fara caini:P

onyxs86 20-01-09 23:21

Re: Intalnire Constanta
 
au iesit super bine pozele

LKS 20-01-09 23:23

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by onyxs86 (Post 1997264)
au iesit super bine pozele

Altfel nu aveau cum sa iasa =)))

onyxs86 20-01-09 23:36

Re: Intalnire Constanta
 
adevaru e ca am avut si aparat bun...

k4r4 21-01-09 08:18

Re: Intalnire Constanta
 
da...corect...cum trece de 10 grade, ne suim si-i dam la un gratarel. v-am zis eu, transfagarasanu...daca plecam 8, 4 venim tractati. pana atunci, poate facem una mai mare cu dacii din alte orase. ori la vara, sa aiba de ce veni in Constanta, ori in Bucuresti sa ne strangem cu babetele. doar o idee...:D


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning