![]() |
Re: Intalnire Constanta
in seara asta vine cineva la intilnire?daca da vreau sa vin si eu da nu vreau sa vin degeaba si sa nu fie nimeni acolo.eu sunt pe mess toata seara.id: [email protected]
|
Re: Intalnire Constanta
cred ca ne gasesti pe acolo
|
Re: Intalnire Constanta
ok.pela 8.20 o sa ajung si eu pe acolo...la ultimul nivel al parcarii subterane din cate am inteles.sper sa am loc intre voi chiar daca am nova.
|
Re: Intalnire Constanta
8 30 City mall
|
Re: Intalnire Constanta
14 Attachment(s)
Si pozele din seara asta
|
Re: Intalnire Constanta
ce bara stramba am.super pozele.a fost toata lumea prezenta.inclusiv vir`u:)).data viitoare poate ne intalnim pe zii facem un gratar undeva..
|
Re: Intalnire Constanta
o noapte furtunoasa...:P
|
Re: Intalnire Constanta
poate data viitoare o apuca si ZZZu...oricum seara belea
|
Re: Intalnire Constanta
bravo xtr...privind escapada nebuna a masinii tale...la mai multe
|
Re: Intalnire Constanta
asta numa in cazu in care toate cele prezente vor ajunge la remat....
|
Re: Intalnire Constanta
da sigur...tu ce crezi ca e aici sat fara caini:P
|
Re: Intalnire Constanta
au iesit super bine pozele
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
adevaru e ca am avut si aparat bun...
|
Re: Intalnire Constanta
da...corect...cum trece de 10 grade, ne suim si-i dam la un gratarel. v-am zis eu, transfagarasanu...daca plecam 8, 4 venim tractati. pana atunci, poate facem una mai mare cu dacii din alte orase. ori la vara, sa aiba de ce veni in Constanta, ori in Bucuresti sa ne strangem cu babetele. doar o idee...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning