![]() |
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
e tipic romanesc.. faci o masina si restu le iei dupa net.. si te lauzi ca uite ce amf acut si cum a iesit.. nu zic ca nu face fibra si poate lucreaza chiar bine. dar e urat sa pui poze cu masini facute de altii..sincer
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
au venit sarbatorile,fi mai indulgent...omul si-a facut un portofoliu,si a dat exemplu si masina voastra ca poate sa creeze la fel....la multi ani tuturor !
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
sincer, nu stiu ce sa`ti spun.
sunt din cluj, cunosc multa lume care lucreaza din fibra si in fibra, face incinte etc etc...dar pe tine nu te cunosc. vad ca ai garaj, atelier, atelierul mi se pare cunoscut, seamana cu a lui smoke...dar nu stiu ce sa zic. chiar as fi curios unde lucrezi, ca poate mi`ai afce si mie una alta. a, nu ma lua drept carcotas sau rau intentionat, incercam doar sa aflu una alta. |
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
:!:
Quote:
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
eu zic ca la tine e tipic romanesc baiatule.. faci 1 masina si restu le iei dupa net ca sa te lauzi pe aici.. de cand e facuta celica aia rosie de tine ? puteai sa zici foarte frumos ca am si eu kitul acesta de bari.. nu ca ai facut-o tu..
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
masina aia este alui radu.. alt prieten deal meu care sigur nu a ajuns la el in cluj sa isi faca masina..:)
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
Poate bobe a lucrat la ea...in caz ca asa e, imi pregatesc cenusa sa imi pun in cap :oops: |
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
confirmam ca subaru a lu radu -hertz e facuta la cluj in garaj la sfigo iar bobe a lucrat la ea:) ca si o alta masina clk lu cabral.
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
atunci imi cer scuze.. dar celica aia nu e facuta d el :))
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Fratele, am si eu un vectra b pt tine... Tot ce vreau de la tine e sa-mi zici un pretz sigur si bun pt o lucrare full, cred ca intelegi ce vreau sa zic... aripi umflate si tot tacamul. Momentan nu sunt in tara, dar intentionez sa vin in curand si sa-mi aleg pe cineva care sa imi lucreze masina intr-un stil adevarat. Astept pretul si niste imagini cu ceea ce ai putea sa faci, eu nu prefer un anume kit, vreau doar ce e mai frumos;)
|
Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
Quote:
In plus se vede si in poza ca ala e garajul lui razvan! :) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:03. |
- Copyright 2026 4Tuning