Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   tuning si femei (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/92012-tuning-femei.html)

Sasha 09-10-08 09:33

Re: tuning si femei
 
asta e cerere de piataaaaaaaaaaaaaa
uitati un exemplu :arrow: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...8&postcount=37

!41! 13-10-08 19:23

Re: tuning si femei
 
am mai scris undeva pe forumul asta ... nu vad ce legatura e intre gagicile alea si masini. probabil expozantii atrag diverse categorii de public punand fete printre masini. exista tipul ala de om superficial care e prezent intotdeauna unde i aglomeratie mare. si daca nu- l prea fascineaza pe om masinile ii plac macar femeile. se face o legatura in capul lui ca gagici de alea se asorteaza cu masinile respective. chiar am auzit de multe ori conceptia ca pt o masina calumea trebuie si o gagica pe masura :) aveam acum cativa ani o gagica care a fost decor pe aeroport la o cursa de motoare .. o intreb pe fata cum a fost sa stea acolo cu pilotii si zice ..muream de nervi si de cald ca nu mai incepeau aia o data :) ideea e ca o fata de asta primeste bani sa fie acolo iar unul care e pasionat de fenomen da bani sa fie acolo .personal cred ca nu prea au ce cauta necuvantatoare de astea la motorshow-uri..

Geo_ZGA 14-10-08 08:15

Re: tuning si femei
 
Quote:

Originally Posted by !41! (Post 1806928)
am mai scris undeva pe forumul asta ... nu vad ce legatura e intre gagicile alea si masini. probabil expozantii atrag diverse categorii de public punand fete printre masini. exista tipul ala de om superficial care e prezent intotdeauna unde i aglomeratie mare. si daca nu- l prea fascineaza pe om masinile ii plac macar femeile. se face o legatura in capul lui ca gagici de alea se asorteaza cu masinile respective. chiar am auzit de multe ori conceptia ca pt o masina calumea trebuie si o gagica pe masura :) aveam acum cativa ani o gagica care a fost decor pe aeroport la o cursa de motoare .. o intreb pe fata cum a fost sa stea acolo cu pilotii si zice ..muream de nervi si de cald ca nu mai incepeau aia o data :) ideea e ca o fata de asta primeste bani sa fie acolo iar unul care e pasionat de fenomen da bani sa fie acolo .personal cred ca nu prea au ce cauta necuvantatoare de astea la motorshow-uri..

O dam in target-uri si marketing... nu. Ideea e ca femei+masini= barbati multi cu gura cascata. Problema vine din partea femeilor de care nu mai poti sa vezi masina... se arunca pe ea cate 2-3 cand faci o poza, de nu mai iese nici emblema de pe grila in poze.
Ar fi absurd sa le ceri fetelor de la standuri sa stie datele tehnice ale masinii... ele sunt acolo sa arate bine (desi multe nu reusesc nici asta :lol:), atat.


All times are GMT +2. The time now is 04:45.

- Copyright 2026 4Tuning