Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Brasovul la Racing Revolution Craiova (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/9124-brasovul-racing-revolution-craiova.html)

corrado-vr6 04-11-05 16:34

Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:

Flow 05-11-05 22:14

9 Attachment(s)
pt cei ce nu au timp sau chef sa rasfoiasca prea mult pt a gasi poze shi filmuletze despre acest eveniment o sa postez eu cate ceva care se poate gasi shi pe 4tuning

Flow 05-11-05 22:19

5 Attachment(s)
8)

Flow 05-11-05 22:33

4 Attachment(s)
shi cateva filmeulete

corrado-vr6 06-11-05 07:20

Ma tot privesc :lol: la filmele astea de cand le-au postat pe site si ma tot macina ideea de un turbo Stage II de la EIP-Tuning. Ce zici Flow? Cum mi-ar sta pe masina??? :wink:

Flow 06-11-05 08:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Ma tot privesc :lol: la filmele astea de cand le-au postat pe site si ma tot macina ideea de un turbo Stage II de la EIP-Tuning. Ce zici Flow? Cum mi-ar sta pe masina??? :wink:

daca cei 5500 $ nu sunt o problema pt tine nici nu as mai sta pe ganduri in locul tau
nici nu se pune problema cum ar sta pe mashina ci cum o sa stea mashina dupa aceia pe sosea :shock: :shock: :shock: :shock:
sa iei oricum in considerare faptul ca daca urmaresti prin aceasta modificare shi o clasare mai buna la legale ea te va arunca la o clasa mult mai mare evident cu masini mai puternice
cu aceasta modificare mashina care shi asa este o bomba ar devenii o racheta, as veni eu cu tine pana la EIP numai sa vad minunea :shock: sincer

Al3xius 06-11-05 22:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:


scuze pt. asteptare, am avut intradevar cativa timpi morti, dar a fost prima noastra cursa de viteza care am organizat-o, sper ca pe viitor sa ne miscam mai repede si mai bine...acum am avut doar 2 saptamani la dispozitie sa punem totul la punct, incepand de la sponsori si terminand cu organizarea si unele lucruri ne-au mai scapat !

Next time pizza e din partea noastra :wink:


P.S. Cox-u mi-a dat emotii cand a facut cu R5-u GTT gri de la Ghost, chiar am crezut ca il face :?

Catalyn 06-11-05 23:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:


scuze pt. asteptare, am avut intradevar cativa timpi morti, dar a fost prima noastra cursa de viteza care am organizat-o, sper ca pe viitor sa ne miscam mai repede si mai bine...acum am avut doar 2 saptamani la dispozitie sa punem totul la punct, incepand de la sponsori si terminand cu organizarea si unele lucruri ne-au mai scapat !

Next time pizza e din partea noastra :wink:


P.S. Cox-u mi-a dat emotii cand a facut cu R5-u GTT gri de la Ghost, chiar am crezut ca il face :?

promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!

Al3xius 08-11-05 14:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!


:twisted: ne vedem la Bucuresti pe 4 Decembrie(sper sa nu intervina nimic si sa ajungem si acolo) :lol: :wink:


Numai bine si spor la treaba! :wink:

Catalyn 08-11-05 15:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!


:twisted: ne vedem la Bucuresti pe 4 Decembrie(sper sa nu intervina nimic si sa ajungem si acolo) :lol: :wink:


Numai bine si spor la treaba! :wink:

.merci va astept :peace:


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning