Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Tuning frantuzesc pentru Opel Astra (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/91184-tuning-frantuzesc-opel-astra.html)

allexutzzu 18-09-08 19:07

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
arata bine, dar mi se par totusi cam mari spoilerele...daca mai lucrau un pic la ele era ok!

edi2peu 18-09-08 19:29

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
mai bine o lasa alba fara airbrushul ala oribil. zici ca a desenat un copil din clasa a 1-a pe masina

adrian2008 18-09-08 20:06

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e frumoasa..dar parca ar merge ceva mai simplu....fara airbrush..poate un desen mai simplist..in rest pare ok:D

kalligraniento 18-09-08 20:59

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Imi place doar Body Kit-ul! Tipic frantuzesc!

Sasha 18-09-08 21:44

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
frumos, foarte frumos pt expozitie si atat!!!

silk' 18-09-08 22:20

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
PT cei care au zis ca-i kich,eu zic ca ar fi bine sa-si tina parerile pt ei,sunt de prost gust,iar daca mai zici ca lester face si kitch-uri atunci ramanem doar la AMG,BRABUS si ne vedem de treaba ca restu sunt nasoale nu?Treziti-va fratilor.

shu.lee 19-09-08 00:24

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
desenu e cam aiurea da oricum nu poti sa spui ca e kitch. mie nu-mi plac stopurile, jantele si gaura aia din spoileru spate care e cam mare, in rest draguta, oricum kitch nu e in nici un caz, parerea mea

adut 19-09-08 09:36

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
2 Attachment(s)
arata extrem de bine dar paraca se vede mai bine pe varianta coupe

synu 19-09-08 09:57

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
frumoasa......dar nimic impresionant!

-=bubu=- 19-09-08 10:29

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
arata destul de bine cu kit-ul asta ;)

vlad_ct 19-09-08 11:15

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e frumoasa ... nu e extraordinara dar e reusita. desenele parca nu prea isi au locul pe acolo .. dar in rest e frumoasa. si interiorul e reusit.

KillYourSelf 19-09-08 11:17

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
cred k se mai putea lucra la partea din spate....in rest arata super bn :peace:

VECTRA.POWER 19-09-08 11:43

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
SUPER SHMEKER ORICUM EU MI AS FI UMPLUT SPATIUL ALA LIBER DIN SPATE CU TOBE . CAM CAT O COSTA UN KIT CA ASTA ? :-?

Sab_1n 19-09-08 13:04

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
masina arata ok. body-kitul este frumos dar cum majoritatea ati votat si ati spus nu merita desenul ala urat. dak era doar alba si fara desene votatm frumoasa dar are zic k merge. va salut

coty_tey 19-09-08 14:12

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Ce tare... zici k-i logan:)


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning