Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/910-hai-vorbim-moace-smiley-ur.html)

Hondarul 12-04-04 18:31

CLAR !!!!!! 8) 8) 8)

Kitana 12-04-04 18:47

alex_maxx sji hondare traducerea :)) stiu ca aia cu funtitza sunt io hai zi traducerea de ce bleah errr

Hondarul 12-04-04 18:49

:chick: :dribble: :chick: :dribble: :chick: :dribble: :pelvic_th :censored:

Kitana 12-04-04 18:53

ondare esti online :) daka esti intra sji pe mirc #4tuning

Gratzian 12-04-04 19:31

foarte explicita povestea, cea mai clara fara cuvinte, dar sa nu iei plasa, mie mi se pare ca kitana e un tip... asa ca....

:pelvic_th :suspiciou nu e egal cu :baby:

Kitana 12-04-04 19:48

Gratzian bhaaa... cum sa fiu baiat esti nebun.... io cred ca zici asa ca vrei sa ma cautzi inpantaloni da n`ai shanse ... l0l... sunt fetitza mah :(( intrebatzil pe tatiku`shu meu :((

DnI 12-04-04 21:15

parerea mea de om treaz :D cel care a fost cu ideea sa faca asa ceva era baut rau, nu gluma. mor de ras aicia! :peace:

pimp_lex 12-04-04 21:20

:chick: :dance: :flower: :drunk: :hug: :pelvic_th :chick: :dribble:

:workout: :D :yikes: : :pelvic_th :chick: ; :chainsaw: :headache: :twisted:

pimp_lex 12-04-04 21:22

vreau cineva si povestea? :lol: :lol:

Hondarul 12-04-04 21:30

Kitana danseaza pe masa, sparge vaza cu flori, se imbata manga, tu intri in actiune, incepi sa \"aha pan' se rupe patu'\", Kitana cu gura plina.

Tu te simti zmeu si tragi de fiare, razi cand te uiti in pantaloni, te miri, iar dai la boci, tot d-rei Kitana, isi da seama ca esti un porc si ti-o da, cu vaza in cap, si am incheiat povestea.

Asta e traducerea ???? :wink:

pimp_lex 12-04-04 21:52

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Kitana danseaza pe masa, sparge vaza cu flori, se imbata manga, tu intri in actiune, incepi sa \"aha pan' se rupe patu'\", Kitana cu gura plina.

Tu te simti zmeu si tragi de fiare, razi cand te uiti in pantaloni, te miri, iar dai la boci, tot d-rei Kitana, isi da seama ca esti un porc si ti-o da, cu vaza in cap, si am incheiat povestea.

Asta e traducerea ???? :wink:

nu chiar ca esti si tu in poveste, dar nu esti chiar foarte foarte departe :lol: :lol: :lol: :lol:

uite aici:

:chick: (kitana) :dance:(Hondaru danseaza incercand s-o agatze) :flower:(nu merge asa ca-da o floare) :drunk: (ea se bucura si se imbata amandoi) :hug:(incep actiunea) :pelvic_th :chick: (ii da aha pan se rupe patu) :dribble: (ii vine lu Hondaru in the right place)

:workout: (in timpu asta, eu eram la sala, ma antrenam) :D (vin fericit spre casa) :yikes: (si cand vad ce se intampla in dormitor sunt uimit) : :pelvic_th :chick: (Hondaru mi-a stricat patu) ; :chainsaw: (iau drujba) :headache: (si asta e tot ce mai ramane din Hondaru) :twisted: ( sunt diabolic)

si acum continuarea:

:bat: (ma duc cu o bata spre....) :chick: (....Kitana) :blahblah: (care normal ca vorbeste si tzipa) :chainsaw: (las bata si aiu din nou drujba) :headache: (si o trimit si pe ea sa-l viziteze pe Hondaru) :drunk: (apoi ma imbat) :dance: (ma duc la disco la agat) :chick: (si agat pe alta gagica buna) :hug: (si asa se termina frumos o seara \"zbuciumata\")

Gratzian 12-04-04 21:56

nu, ci dupa ce a vazut-o si i-a dat flori, a curtat-o, s-a imbatat sa-si faca curaj si i-a tras-o.... buna localizarea unde, asa e a lasat-o cu gura plina... si asa, in betia lui satisfacut-a s-a uitat si in pantaloni, si a vazut ca i-a dat-o unui dragalash tragatorde fiare....
acu nu stiu cine pe cine a taiat cu drujba, si nici ce....

pimp_lex 12-04-04 22:09

Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
nu, ci dupa ce a vazut-o si i-a dat flori, a curtat-o, s-a imbatat sa-si faca curaj si i-a tras-o.... buna localizarea unde, asa e a lasat-o cu gura plina... si asa, in betia lui satisfacut-a s-a uitat si in pantaloni, si a vazut ca i-a dat-o unui dragalash tragatorde fiare....
acu nu stiu cine pe cine a taiat cu drujba, si nici ce....

ce idei ai Gratziane.......nu ma pot opri din ras.....hahahaha, la asta chiar nu m-am gandit :lol: :lol: :lol:

alex_maxx 12-04-04 22:32

Poveste:
:confused2
:yikes: :chick:
:wave: :chick:
:oops: :chick:
:bunch::chick:
:hug:
:chick::o ( :blahblah: :blahblah: :blahblah: )
:pelvic_th:chick:
:chick: :) =:baby: !!
:chick::chainsaw: ( :chick::chillpill )
:twisted:

tekno 12-04-04 22:37

Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
sunt fetitza mah

MAXIMA :lol: :twisted: :twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning