![]() |
Re: BMW Z4 Super GT
Am votat si sunt de parere ca nu se potrivesc cu masina.
|
Re: BMW Z4 Super GT
mie mi se pare reusita:)
|
Re: BMW Z4 Super GT
desenele sunt intresante si foarte bine realizate , dar nu se potrivesc deloc cu masina ;)
|
Re: BMW Z4 Super GT
k-lumea
|
Re: BMW Z4 Super GT
mashina arata foarte bine...culorile shi desenele se potrivesc foarte bine shi sunt chiar in ton cu culorile M ( http://www.bobmodifiedbmw.com/wp-con...bmw-m-girl.jpg )...nu mai putem vorbi de un concept strict german sau un concept strict japonez...adica..se pastreaza unele linii generale de design...asta insa doar in raport cu modelele aniilor recentzi (in cazul acesta doar catziva ani)....de exemplu designerul principal la Honda este un german...cei de la Audi sunt italieni...etc...shi cum zicea cineva mai sus....nu v-atzi saturat de atatea mashini "agresive"? mie sincer imi place foarte mult modelul Z4 coupe shi ceea ce au facut galbenii ashtia cu ea e super !
|
Re: BMW Z4 Super GT
:shock:Sunt interesante:rolleyes2
|
Re: BMW Z4 Super GT
oooo daaaa
se potrivesc de minune...ca si masina zici ca e din desene animate cu pokemon :yes::yes: asa ar trebui sa le faca din start... |
Re: BMW Z4 Super GT
ce beton arata cu kit`ul asta,jantele sunt superbe,la fel si eleronul acela :) .... nu mi se par potrivite desenele pt. o bavareza,si sunt cam multe culori :-P
|
Re: BMW Z4 Super GT
interesante desene,nu cred ca se potrivesc cu masina si mai ales asemenea desene pe un BMW
|
Re: BMW Z4 Super GT
masina este in mare fel..la fel si desenele
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning