![]() |
Re: Valence Tuning Show 2008
e mai frumos la noi... :D
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
sa vina in romania sa le deie 4tuning lectii de show'uri..(parerea mea)
|
Re: Valence Tuning Show 2008
350z-ul negru si Pejo-ul 206cc albastru mi`au placut,in rest ... :!::?::!::?: ... oricum felicitari pentru organizare :lol:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
frumoase masini....am si eu o intrebare...ce model este Mercedesul ala negru ? cumva CE ? si cam ce an?
|
Re: Valence Tuning Show 2008
In general francezii nu prea se pricep asa bine la tuning, ca dovada anumite showuri de tuning ale lor, dar de data asta au fost cateva masini care chiar mi-au placut.
|
Re: Valence Tuning Show 2008
primul mercedes tunat care imi place , ca in rest nu e o masina care sa o poti tuna , e mai mult dedicata busines .
|
Re: Valence Tuning Show 2008
babe frateeeee.
Parca au si putina mustata |
Re: Valence Tuning Show 2008
am ajuns in RAI
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ce eveniment de tuning e ala la care nu e nici macar un impreza un skyline un 350z sau o supra................mult prea multe frantzuzoaice si doar cateva nemtzoaice........celica aia era ceva de ea si un peugeot 207 cc in rest praf........mai misto la noi
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Masini frumoase dar si kitch'uri destule.La ei se poarta "croame" chiar si la masini la care nu prea au ce cauta.Imi place mult acel peugeot 406 coupe (Piniffarina).Si inca odata fetele alea nici nu au ce cauta langa ale noastre.
|
Re: Valence Tuning Show 2008
:lol:se vede ca e in franta , o gramada de peugeot-uri:rolleyes2
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
marfaaaaaaaaa rau : >
|
Re: Valence Tuning Show 2008
frumoase masinile , dar ale noastre le dau clasa:peace::peace:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:21. |
- Copyright 2026 4Tuning