Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Valence Tuning Show 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/90443-valence-tuning-show-2008-a.html)

allexutzzu 13-09-08 11:51

Re: Valence Tuning Show 2008
 
e mai frumos la noi... :D

!!!ovidiu!!! 13-09-08 11:59

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by cassadao (Post 1749747)
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................

de acord. tuningul ala lasa de dorit, noroc cu japonezele....

StreetStyle22 13-09-08 12:56

Re: Valence Tuning Show 2008
 
sa vina in romania sa le deie 4tuning lectii de show'uri..(parerea mea)

Claw166 13-09-08 13:10

Re: Valence Tuning Show 2008
 
350z-ul negru si Pejo-ul 206cc albastru mi`au placut,in rest ... :!::?::!::?: ... oricum felicitari pentru organizare :lol:

vizu 13-09-08 14:20

Re: Valence Tuning Show 2008
 
frumoase masini....am si eu o intrebare...ce model este Mercedesul ala negru ? cumva CE ? si cam ce an?

SV25MBN 13-09-08 15:43

Re: Valence Tuning Show 2008
 
In general francezii nu prea se pricep asa bine la tuning, ca dovada anumite showuri de tuning ale lor, dar de data asta au fost cateva masini care chiar mi-au placut.

CLAUDIU_URBAN 13-09-08 19:00

Re: Valence Tuning Show 2008
 
primul mercedes tunat care imi place , ca in rest nu e o masina care sa o poti tuna , e mai mult dedicata busines .

madmaxtata 13-09-08 20:01

Re: Valence Tuning Show 2008
 
babe frateeeee.
Parca au si putina mustata

83 kys 13-09-08 20:21

Re: Valence Tuning Show 2008
 
am ajuns in RAI

laur_nsl 14-09-08 03:23

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ce eveniment de tuning e ala la care nu e nici macar un impreza un skyline un 350z sau o supra................mult prea multe frantzuzoaice si doar cateva nemtzoaice........celica aia era ceva de ea si un peugeot 207 cc in rest praf........mai misto la noi

SaIBoT 14-09-08 13:28

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masini frumoase dar si kitch'uri destule.La ei se poarta "croame" chiar si la masini la care nu prea au ce cauta.Imi place mult acel peugeot 406 coupe (Piniffarina).Si inca odata fetele alea nici nu au ce cauta langa ale noastre.

mario79 14-09-08 13:47

Re: Valence Tuning Show 2008
 
:lol:se vede ca e in franta , o gramada de peugeot-uri:rolleyes2

cassadao 14-09-08 15:33

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by zapp_ecko (Post 1750006)
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???

NU NU NU E CELULITA O CUNOSC BINE O VAD MEREU PE STRADA DIN PACATE PENTRU OCHII NOSTRI...............

-TBi- 14-09-08 15:44

Re: Valence Tuning Show 2008
 
marfaaaaaaaaa rau : >

synu 15-09-08 09:54

Re: Valence Tuning Show 2008
 
frumoase masinile , dar ale noastre le dau clasa:peace::peace:


All times are GMT +2. The time now is 13:21.

- Copyright 2026 4Tuning