![]() |
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
gata ...mergem toti in rusia :) ....
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
mi se pare o mare porcarie !
de exemplu in romania...cine are bani sa mearga cu taxi de lux,banuim ca are bani sa isi ia macar o puscatura de dacie cu care sa mearga...nu ? ca un drum cu un taxi d-ala face cat un plin la o dacie :) |
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Pe Maybach nu scoti banii,da pe cayenne ai cateva sanse
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Quote:
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
pfuai...la debandada din traficul rusesc...imi imaginez cum conduc soferii cand nu au clienti :shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning