![]() |
Re: Macheta in lucru:STRADA
da e o idee buna chitul aplicat in straturi [eu acum am terminat barile si trebuie sa le finisez,deci nu stiu care e treaba] pai peste poxilina aplici chit auto si smirgheluiesti
|
Re: Macheta in lucru - strada
8 Attachment(s)
am finisat poxilina (am dat polidiscu la cea mai mica viteza si am pus smirgher pe un disc) si iam dat cu grund rosu acum zicetimi si mie o combinatie de culori ca nu am nici un habar
ps ce ziceti de : a.negru+portocaliu b.verde deschis+negru sau eventual portocaliu |
Re: Macheta in lucru - strada
hopaaaa incepe sa prinda forma bun bun bun si as alege varianta A
|
Re: Macheta in lucru - strada
1 Attachment(s)
ce zici de albastru + alb ?:D.... Attachment 646607
|
Re: Macheta in lucru - strada
e frumoasa culoarea chiar superrr ms de sugestie
|
8 Attachment(s)
Machete noi pentru tuning:
1:Porche Chayene S 1/24 cararama 2:Dodge Viper 1/24 bburago Astept sugesti de la voi ;) |
Re: Macheta in lucru - strada
inca ceva nou un vw golf 5 made by welly 1/24
poze maine |
Re: Macheta in lucru - strada
3 Attachment(s)
nou: vopsea noua pe mini (culoare:alb 101 polar)
si pe vw golf 5 am facut un inceput de spoilere:twisted: |
Re: Macheta in lucru - strada
Foarte tare!!!!!!Bravo!!!Imi place faorte mult culoarea asta si foarte interesante usile:shock:Bravo !!!!!:D:D:D
|
Re: Macheta in lucru - strada
Vreau sa o vad terminata... :> :)
|
Re: Macheta in lucru - strada
suicide doors..interesant, astept sa vad gata proiectul
|
Re: Macheta in lucru - strada
(scuze eddy pentru corectare, e suicide door :P )
apropo, jantele cum mai stau? le pui pe cele cromate? :> |
Re: Macheta in lucru - strada
6 Attachment(s)
mda si ca sa il ajut pe strada, ca se chinuie sa bage poze si nu-i merge, m-a rugat sa i le pun eu . acestea sunt:
|
Re: Macheta in lucru - strada
in sfarsit dupa lupte seculare am terminat macheta
ps1:voi pune rotile cromate ps2:usa e facuta de blue macca ps3:rotile vor fi cele cromate sau voi face rotile negru mat nu stiu mai ma gandesc ps4:multumesc nsl |
Re: Macheta in lucru - strada
pfff...si asa arata superb!Dar cu roti cromate:D..superb!Apreciez munca depusa plus MULTA rabdare;)...bravo!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning