Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - strada (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/90125-machete-lucru-strada.html)

strada 13-09-08 20:28

Re: Macheta in lucru:STRADA
 
da e o idee buna chitul aplicat in straturi [eu acum am terminat barile si trebuie sa le finisez,deci nu stiu care e treaba] pai peste poxilina aplici chit auto si smirgheluiesti

strada 18-09-08 17:39

Re: Macheta in lucru - strada
 
8 Attachment(s)
am finisat poxilina (am dat polidiscu la cea mai mica viteza si am pus smirgher pe un disc) si iam dat cu grund rosu acum zicetimi si mie o combinatie de culori ca nu am nici un habar
ps ce ziceti de :
a.negru+portocaliu
b.verde deschis+negru sau eventual portocaliu

NSL_ADY666 18-09-08 18:28

Re: Macheta in lucru - strada
 
hopaaaa incepe sa prinda forma bun bun bun si as alege varianta A

mitza mtb 19-09-08 02:06

Re: Macheta in lucru - strada
 
1 Attachment(s)
ce zici de albastru + alb ?:D.... Attachment 646607

strada 19-09-08 16:28

Re: Macheta in lucru - strada
 
e frumoasa culoarea chiar superrr ms de sugestie

strada 02-11-08 10:57

8 Attachment(s)
Machete noi pentru tuning:
1:Porche Chayene S 1/24 cararama
2:Dodge Viper 1/24 bburago
Astept sugesti de la voi ;)

strada 03-11-08 19:47

Re: Macheta in lucru - strada
 
inca ceva nou un vw golf 5 made by welly 1/24
poze maine

strada 10-11-08 19:40

Re: Macheta in lucru - strada
 
3 Attachment(s)
nou: vopsea noua pe mini (culoare:alb 101 polar)
si pe vw golf 5 am facut un inceput de spoilere:twisted:

alynex 10-11-08 20:17

Re: Macheta in lucru - strada
 
Foarte tare!!!!!!Bravo!!!Imi place faorte mult culoarea asta si foarte interesante usile:shock:Bravo !!!!!:D:D:D

blue macca 10-11-08 22:22

Re: Macheta in lucru - strada
 
Vreau sa o vad terminata... :> :)

eddycdk 13-11-08 06:36

Re: Macheta in lucru - strada
 
suicide doors..interesant, astept sa vad gata proiectul

blue macca 13-11-08 19:26

Re: Macheta in lucru - strada
 
(scuze eddy pentru corectare, e suicide door :P )
apropo, jantele cum mai stau? le pui pe cele cromate? :>

NSL_ADY666 14-11-08 13:38

Re: Macheta in lucru - strada
 
6 Attachment(s)
mda si ca sa il ajut pe strada, ca se chinuie sa bage poze si nu-i merge, m-a rugat sa i le pun eu . acestea sunt:

strada 14-11-08 13:42

Re: Macheta in lucru - strada
 
in sfarsit dupa lupte seculare am terminat macheta
ps1:voi pune rotile cromate
ps2:usa e facuta de blue macca
ps3:rotile vor fi cele cromate sau voi face rotile negru mat nu stiu mai ma gandesc
ps4:multumesc nsl

PuFy16 14-11-08 18:09

Re: Macheta in lucru - strada
 
pfff...si asa arata superb!Dar cu roti cromate:D..superb!Apreciez munca depusa plus MULTA rabdare;)...bravo!


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning