Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Sticla proiectoare.... (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/89949-sticla-proiectoare.html)

STREET 21-09-08 13:24

Re: Sticla proiectoare....
 
Quote:

Originally Posted by i0_nu_tz (Post 1748382)
am cumparat proiectoru cu totu...m-a costat 70 RON ... e magazinu ala din cladire....e primu din cladire cum intri in targ ....:D

ai vre un post fara "..." :?: :lol::lol:

i0_nu_tz 22-09-08 15:04

Re: Sticla proiectoare....
 
deci tot mai bine e sa te duci sa vezi ce cumperi ;). Iar la bani se ajunge tot pe acolo, daca nu la mai mult in unele cazuri. Chiar daca sunt mai ieftine orice comanda atrage si taxa de transport ;) deci...:-?? :))

te rog foloseste si alte semne de punctuatie, nu numai "...". Si te mai rog sa nu mai prescurtezi cuvintele, ca pe mess.

nt98adu 22-09-08 22:13

Re: Sticla proiectoare....
 
Posibil, insa ultima factura pe care le-am achitat-o in valoare de 738ron este o dovada in plus ca mie imi place sa lucrez cu aceasta firma. Si pt. a va dovedi ca oamenii sunt corecti, in alta factura am comandat fise bujii si cineva de acolo m-a sunat si m-a intrebatce fel de Cielo am: Koreean sau ,,de Craiova" pt. ca cica nu-s aceleasi fise. Altii trimite-au ce le pica la indemana numai sa iese banu'.

Si eu fac altfel: Nu ma obosesc sa caut preturi si produse pe site-ul lor. Pur si simplu, ii intreb pe mail daca au piesele care-mi trebuiesc si cat costa. Cel putin, in acest mod nu ma trezesc cu surprize si am preturi mult mai ieftine, de aceeasi calitate, decat la orice magazin din orasul meu.

i0_nu_tz 04-10-08 17:37

Re: Sticla proiectoare....
 
cred ca o sa vand proiectorul de pe stanga si sa il inlocuiesc cu unul nou.....motivul fiind ca se vede diferenta intre ele...si nu da bine...proiectorul este montat pe masina in stare de functionare...daca e cineva din bucuresti intersat...sa ma anunte....:confused::raving::cry2:

Gti_edition 14-01-09 08:00

Re: Sticla proiectoare....
 
am luat si eu 2 proiectoare de cielo de la autokarma si sunt fake. 1 nu se potrivesc la prindere(le-am prins doar intr-un surub din doua,2.capacul din spate nu inchide etans si se aburesc,3.clemele ornamentului s-au spart pentru ca este dintr-un plastic mizer si casant. Am dat 110ron 2 proiectoare.

B-64-KTL 14-01-09 08:26

Re: Sticla proiectoare....
 
Baieti si eu am luat anul trecut de la Iasi (mai multe piese) printre care si doua proiectoare si am fost cat de cat multumit. Au fost ok, nu s-au aburit, s-au potrivit si bat cum trebuie DAR pacat ca in Romania iti este dupa cum ai noroc. Eu pot sa zic ca am avut un oarecare noroc cu proiectoarele ca nu am avut probleme cu ele (am avut cu alta piesa si dupa vreo 2 zile de cearta cu ei mi-au trimis piesa cum trebuie dar o dau in offtopic si nu are rost).

Kent8 14-01-09 08:53

Re: Sticla proiectoare....
 
proiectoarele si mie mi se aburesc, pacat ca am dat banii

Geo_ZGA 14-01-09 10:09

Re: Sticla proiectoare....
 
Pana la urma se mai stie unde gasim sticla de proiectoare in Bucuresti? Si la preturi mai normale... si, cel mai important, sa fie buna, eventual chiar originala, daca mai exista asa ceva :lol:

B-64-KTL 14-01-09 13:10

Re: Sticla proiectoare....
 
Singurul loc din Bucuresti, pe care-l stiu eu, de unde se poate lua ,,sticla" de proiectoare este de la baiatu' care are thread pe forum. Eu alt loc nu mai stiu (asta daca eliminam dezmembrarile).

Geo_ZGA 14-01-09 14:05

Re: Sticla proiectoare....
 
Ce user are? Ca sa nu mai stau sa caut tot forumul discutii despre "sticle" :)

B-64-KTL 14-01-09 15:05

Re: Sticla proiectoare....
 
Este pe topicul de vanzari Faruri, Lumini, si parca are userul mayer_marius. Nu mai stiu sigur. Daca nu gasesti pana ajung acasa o sa-ti dau link-ul pe PM.

LE: hai ca l-am gasit...uite link-ul: https://forum.4tuning.ro/460-faruri-stopuri-lumini-leduri/58748-vand-geamuri-clare-pt-faruri-proiectoare-bmw.html

Gti_edition 15-01-09 07:20

Re: Sticla proiectoare....
 
Quote:

Originally Posted by B-64-KTL (Post 1981166)
Este pe topicul de vanzari Faruri, Lumini, si parca are userul mayer_marius. Nu mai stiu sigur. Daca nu gasesti pana ajung acasa o sa-ti dau link-ul pe PM.

LE: hai ca l-am gasit...uite link-ul: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=58748

da,el este.Am luat anul trecut de la el pentru proiectoare la un e30.Sunt bune dar...sunt din plastic.Se vede foarte bine cu geam clar de la el daca pui xenon,dar este posibil ca fara striatiile acelea ca de pe geam sa se vada fix ca o lanterna.Asa am patit la e30 si aveam si lupa in proiector. Cere 70 ron per set.

db 21 kat 26-04-09 06:52

Re: Sticla proiectoare....
 
salut!si la ce pret te-ai gandit sa il vinzi? k am si eu geamul de la proiector fisurat si m-ar interesa.

i0_nu_tz 26-04-09 10:14

Re: Sticla proiectoare....
 
daca te referi la mine...nu il mai vand pentru ca l-am desfacut si am scos tablita aia din el si acum se vad la fel deci nu se mai vinde de mult


All times are GMT +2. The time now is 19:41.

- Copyright 2026 4Tuning