Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - PGF (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/89630-cielo-pgf.html)

D o n n 14-09-08 13:17

re: Cielo - PGF
 
:)))....fara pasiune....nu iese nimic bine ...dar fiecare....ce vrea ;)

NightClubRacer 16-09-08 23:18

re: Cielo - PGF
 
iese, atunci cand asculti de altii :D

Geo_ZGA 17-09-08 08:39

re: Cielo - PGF
 
Am vazut acum 2 zile masina la Big... are mare nevoie de o tinichigerie si vopsitorie.

D o n n 17-09-08 19:46

re: Cielo - PGF
 
si toate astea intr-un singur cuvant..."ingrijire'

NightClubRacer 20-09-08 00:41

re: Cielo - PGF
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 1758539)
Am vazut acum 2 zile masina la Big... are mare nevoie de o tinichigerie si vopsitorie.

asteapta niste bani si se va apuca si de asta ;)

PDV89 25-09-08 13:43

re: Cielo - PGF
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 1750601)
:)) ai mentionat de bani si pasiune pt tuning...adica 2 din chestiile pe care proprietarul nu le prea detine...el vrea doar sa arate masina bine si sa stea pe sosea...

Supapa...usor usor o face daca are rabdare si timp ;)

vOo+ 29-09-08 09:56

re: Cielo - PGF
 
o masina nu o faci in 24 de ore! altii muncesc la ele 3 ani ;) asa ca mai gandestete...Astept sa fie vopsita :twisted:

PDV89 08-10-08 23:30

re: Cielo - PGF
 
Dunga trimite masina la vopsit ca sunt curios cum o sa iasa...se vad smek pneurile care le-ai pus pe masina...bafta in continuare ;)

NightClubRacer 12-10-08 02:43

re: Cielo - PGF
 
multi asteapta :D

PDV_1989 23-10-08 21:52

re: Cielo - PGF
 
6 Attachment(s)
Pun si eu cateva poze cu PGF-ul...

P.G.F 29-11-08 11:36

re: Cielo - PGF
 
in sfarsit am reusit cu forumu, mai dureaza ceva pana o sa invat :D in curand noi poze cu niste mici surprize...

NightClubRacer 01-12-08 01:54

re: Cielo - PGF
 
in sfarsit ti-ai facut aparitia pe forum :D hai cu noile surprize mai repede...succes

PDV_1989 02-12-08 00:20

re: Cielo - PGF
 
Ma bucur ca ai vopsit evazarile intr-un final :D...Se vede si ea mai frumos acum :-P
Hai cu surprizele :-)

NightClubRacer 02-12-08 00:25

re: Cielo - PGF
 
a dat un pic, sa nu se mai vada asea rau :D

adrian2008 13-12-08 19:56

re: Cielo - PGF
 
si mie imi plac jantele,te asteptam cu noi poze.Succes la bodypaint!


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning