![]() |
Re: dubmaniacks
Quote:
super tare mititik !!! dai ai dreptate mai am un pic de munca la ea !!! ai vazut bine !! dra nu-i nik se remediaza !!! |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
Incearca sa o termini pana sambata .. te astept la Buzau :D
|
Re: dubmaniacks
nu cred ca o termin pana la buzau !!! imi pare rau !!!
|
Re: dubmaniacks
ok.o sa va rog sa mentineti discutiile ONTOPIC. Aveti messenger :)
- mai sunt cativa prieteni care vor sa se inscrie ... |
Re: dubmaniacks
sco211 cred ca ar fi ok dak ti-ai reconditiona jantele !! ar arata mult mai bine !! oricum deocamdata numai masini cu gust !!! imi place pana acum !! bafta in continuare !!!!
|
Re: dubmaniacks
Quote:
imi e cam rusine sa fac poze cu ea acu ca e lovita p partea soferului, dar o sa o repar si sper sa n vdm mai toti ca se pare ca mai multi dintre noi aveam nevoie de asta. p.s.: io nu m-as supara sa scrii detalii despre masina in continuare aici :lol: |
Re: dubmaniacks
3 Attachment(s)
fericit sa fiu prezent cu golfuletul meu :D ... 1.8 8v cate mici modificari.... :)
|
Re: dubmaniacks
Quote:
F.curand o sa`mi prezint si eu masina. Max 10 ani :D |
Re: dubmaniacks
aaa...pai zii ma asa...nu stiam ca vrei sa ai masina de epoca...
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
Masina mea... Nu este "original", dar cred k se incadreaza in "cult".:rolleyes2
|
Re: dubmaniacks
sa-ti faci freza in ele de jante........
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Quote:
|
Re: dubmaniacks
zibere...vezi ca iti mai trebuie un "=" in semnatura...naibii...sau e lovita? :lol:
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning