![]() |
Domnule pitic pe mine ma primiti ? ;)
|
pai nu te-am primit mah,ce mai vrei acum de la noi...FEMEI???
|
pai ce sa faca ma cu ele...ca el stii ca e...
|
nu vreau pt ca am motivele mele
|
astept telefonul tau!!!! :ballbounc ....si tu nimic!!!nu mai vrei sa fi EXTREME?
|
nam bani de parasolar
|
ba nu va mai certati!
|
normal ca sant ba...tradatorule!!!iuddddddddddddddoooooooo!!!!
|
IUDO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tare asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Asa cum am mai spus in alta sectiune.... sunteti dusi amandoi iar discutiile astea nu isi au rostul pe forum sa vada lumea ce tari in taste sunteti voi! Deci.... stergeti-va posturile de :censored: !!!!
|
VREAU SA VORBESC SI CU UNU SI CU ALTUL PERSONAL!!!CALL ME!!!
|
ete nu vreau!!na!!sāc!!!catch me if u can...am vazut t io asta intr-un film!!!
|
:paper:
|
Re:
Quote:
|
as vrea ca in cateva zile sa ne intalnim sa facem cateva zeci de poze pentru a da odata drumul la site si pentru a ne etala si noi, cu masinile noastre!!!
vreau ca la cursa de pe aeroport sa fie cat mai multi de la EXTREME!!! VLD-ule ai tema de a mai anunta din ei sa vina cu masinile pe aeroport! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning