Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Extreme Racing (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing.html)
-   -   EXTREME.....O NOUA IMAGINE! (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing/8908-extreme-imagine.html)

DJ77VLD 30-10-05 18:10

Domnule pitic pe mine ma primiti ? ;)

dj16xxs 30-10-05 18:32

pai nu te-am primit mah,ce mai vrei acum de la noi...FEMEI???

GAB35DJ 30-10-05 21:24

pai ce sa faca ma cu ele...ca el stii ca e...

Mondeo 30-10-05 22:48

nu vreau pt ca am motivele mele

dj16xxs 03-11-05 18:33

astept telefonul tau!!!! :ballbounc ....si tu nimic!!!nu mai vrei sa fi EXTREME?

Mondeo 04-11-05 08:49

nam bani de parasolar

DJ77VLD 06-11-05 12:45

ba nu va mai certati!

GAB35DJ 06-11-05 18:51

normal ca sant ba...tradatorule!!!iuddddddddddddddoooooooo!!!!

EVOLUTION8 07-11-05 11:28

IUDO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tare asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DJ77VLD 08-11-05 07:58

Asa cum am mai spus in alta sectiune.... sunteti dusi amandoi iar discutiile astea nu isi au rostul pe forum sa vada lumea ce tari in taste sunteti voi! Deci.... stergeti-va posturile de :censored: !!!!

dj16xxs 08-11-05 22:12

VREAU SA VORBESC SI CU UNU SI CU ALTUL PERSONAL!!!CALL ME!!!

GAB35DJ 09-11-05 07:30

ete nu vreau!!na!!sāc!!!catch me if u can...am vazut t io asta intr-un film!!!

DJ77VLD 19-11-05 11:07

:paper:

dj16xxs 20-11-05 00:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DJ77VLD\"
:paper:

:roll:

dj16xxs 01-12-05 22:07

as vrea ca in cateva zile sa ne intalnim sa facem cateva zeci de poze pentru a da odata drumul la site si pentru a ne etala si noi, cu masinile noastre!!!

vreau ca la cursa de pe aeroport sa fie cat mai multi de la EXTREME!!!
VLD-ule ai tema de a mai anunta din ei sa vina cu masinile pe aeroport!


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning