![]() |
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
aaaaa si sa nu uit de mg zr 160...e o masina f puternica si nici nu consuma mult insa nu cred k la noi in tara se merita sa iti iei o masina care e mai putin cunoscuta si mai ales k compania a dat faliment( am inteles k a fost cumparata de o firma chineza...si masinile chinezesti sunt vai de lume) si piese se gasesc destul de greu.....plus k interiorul nui deloc rafinat
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
Quote:
P.s. Cum mama dracu Peugeot 308 e cea mai bine vanduta masina din Germania in 2008? |
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
Gandesti ca un adevarat indoctrinat. Persevereaza...
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
ionut era sarcastic, insa nu prea vad legatura dintre un peugeot si un C4....
am uitat sa mentionez, bertonele ala 2.0 turbo 192 CP a fost cumparat ~40 000 km de la un bosorog din italia :-)... |
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
Peugeot e tot masina de-aia de c*cat, frantuzeasca...
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
306, 1.6hdi, masina frumusica, motor fiabil, consum mic, depinde cum mergi cu ea.
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
deocamdata inca raman la ideea opel astra bertone....arati si chiar e mult mai sportiva decat peugeot sau citroen c4
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
si ciuby gandesc mai rau decat un indoctrinat.....pt mine masinile inseamna enorm de mult.....si imi place sa stiu cat mai multe despre ele.iar masina mea va beneficia de tot ce inseamna modificari in viitor(bn atat cat o sa imi permita bugetu)
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
vorbeam cu nenea ionut, pt care nu exista decat masini "nemtesti domn'le, ca e bune"
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
Ciuby: uita-te la semnatura mea.
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
sa inteleg ca erai ironic? nu m-am prins, scuze :)
PS: si doar iti citisem semnatura de vreo 2-3 ori =)) |
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
eram ironic:)
|
Re: achizitie masina in limita de 8000euro
am ajuns deja la o decizie care va ramane in picioare.....opel astra bertone...nu o voi achizitiona acum ci prin noiembrie-decembrie..dak lucrurile merg bine.......prin urmare threadu poate fi inchis
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:36. |
- Copyright 2026 4Tuning