![]() |
Re: alegere Golf5
totusi o alegere foarte buna;)
|
Re: alegere Golf5
Quote:
multa bafta |
Re: alegere Golf5
In ideea ca optezi pt o japoneza (daca n-ai luat deja) iti sugerez sa iei Honda Civic, eu am una si crede-ma este muult peste mitsubishi lancer..
|
Re: alegere Golf5
nu am mai luat nici Lancer , era vb de lancer clasic 1.6 98cp.
am ales mitsubishi colt 1.5 sam safety 109cp si am deja 3000 de km cu masina . sunt foarte multumit , poate urmatoarea masina va fi honda :D |
Re: alegere Golf5
Sa o stapanesti sanatos, fara incidente. Am si eu cu Honda aproape 4000 km.. Motorul ala de 1.4 TSI nu cred ca e prea fiabil (poate cel de 120 cp), dar asa ca performante, recunosc e interesant.
Oricum vtec-ul e demential... Tu ai cumva mivec? |
Re: alegere Golf5
salut. da , masina are motorul 1.5 mivec si se simte cand trec de 3500rpm ca un sut in fund :D prima data am crezut ca a intrat unu in bara spate ...obisnuit cu logan deh.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:52. |
- Copyright 2026 4Tuning