![]() |
Fratilor dar concurentul lui BMW Seria 1 nu este Audi A3 copmact/bicorp?sau asta va inlocui a3?Arata formidabil
|
mmoooaaammmaaa .... ce bestial arata ...
singuru` lucru care nu imi pace ii grila aia fatza ... da` in rest masina ii de nota 11+ :) |
super............................................. ... 8)
|
Super masina!!!!!!!!!!!!!! :D :D
|
spatele parca ar fi imprumutat de la renault megane :?
|
Doamneeee e incredibila... :shock: Arata foarte bine... Grila imi aminteste de Maybach Exelero... Alta masina superba... :roll: Vreau si eu una... :D Machete de la Burago au aparut? :lol:
|
:shock: nu am cuvinte...
10 cu fecilitari!! |
foarte frumoasa masina..dar mi se par geamurile laterale fata un pic cam mici..cred k limiteaza vizibilitatea .. in rest masina de nota 10..pacat totusi k e acelasi motor 3.2V6 de 250 CP deja familiar..ar fi mers ceva turbo de ultima generatie
|
bun ii si motoru` asta ... ca pun pariu ca masina zboara ... :)
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
~Nautilus |
Re: 2005 Audi Shooting Brake Concept
suuuuuper :D un audi f frumos :D mie imi place grila fatza :lol: ii chiar misto
|
Re: 2005 Audi Shooting Brake Concept
alooo baietii, daca ar arata asa ar fi ceva dar uitati-va la conceptele audi (vezi nuvolari, le mans, q7), si ce masini de serie au iesit... nu ca ar fi urate dar nici pe departe minunatii cum erau conceptele
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:37. |
- Copyright 2026 4Tuning