Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   4G63 vs SR20DET (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/87800-4g63-vs-sr20det.html)

MauS 18-08-08 16:16

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1702170)
ambele puteri sunt exagerate dar cam in egala masura :)

Nu minimaliza sansele ca thread-ul asta sa fie interesant
:))))))))))))))))))))))))))))))

Cipin-KUS 18-08-08 16:19

Re: 4G63 vs SR20DET
 
eu am votat nissanul , sunt mai old school.....:))))

Gyno86 18-08-08 16:20

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Eu ma dau de partea lu Maus ... smacher baiatu asta :D
Il faci praf!!!

Cipin-KUS 18-08-08 16:22

Re: 4G63 vs SR20DET
 
ba maus fa-ti fan club ca vad ca iti creste rattingul.....daca ai asculta si manele ai fi si mai sucar....=))

Azerty 18-08-08 16:29

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Nissan, desi , cum vad ca zice lumea aici ...
Eu merg pe ... o blonda de preferat :))

MauS 18-08-08 16:29

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 1702184)
ba maus fa-ti fan club ca vad ca iti creste ratingul.....daca ai asculta si manele ai fi si mai sucar....=))

Daca m-as apuca de manele, raman minunile si copii de aur fara fani :)))))))))))))))))))

M I V E C 18-08-08 16:44

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 1702197)
Nissan, desi , cum vad ca zice lumea aici ...
Eu merg pe ... o blonda de preferat :))

nu ma pot abtine sa nu comentez...... ca un posesor de EVO 9 , tind sa cred in favoarea Nissan_ului, cu toate ca Evo o sa faca primi 100 m poate.

Gyno86 18-08-08 16:45

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Sa ne anunti daca te apuci de manele ...sa mor eu ...ca iti cumpar eu cd-u :p :))
Asta ...asa...ca sa moara dusmanii :))) =)))

MauS 18-08-08 16:46

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1702224)
nu ma pot abtine sa nu comentez...... ca un posesor de EVO 9 , tind sa cred in favoarea Nissan_ului, cu toate ca Evo o sa faca primi 100 m poate.

Ai dat dovada de fair-play si asta e bine:-) Ma bucur sa vad astfel de lucruri pe forum.

mikafly 18-08-08 16:54

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1702170)
ambele puteri sunt exagerate dar cam in egala masura :)

Asta vroiam sa zic si eu.....revenind la subiect..........Evo e in fata la plecare.....Nissan recupereaza dar nu indeajuns pana la finnish......parerea mea...filmul cursei imaginat de mine......

U_TUNING 18-08-08 17:02

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 1702184)
ba maus fa-ti fan club ca vad ca iti creste rattingul.....daca ai asculta si manele ai fi si mai sucar....=))


Bine Cipin:)))

U_TUNING 18-08-08 17:04

Re: 4G63 vs SR20DET
 
deci bai Maus cu poll-ul asta mai dat gata...........o dai din teribilism in ''penibilism''.........

Eu nu mi-am luat masina sa ma dau cu tine si nici sa demonstrez ceva asa cum vrei sa faci tu cand vine vorba de masina ta si ce masini a facut ea si cat de tare e ....etc etc etc....

Cu faza asta chiar mai suparat si nu cred ca isi mai are vreun rost poll-ul asta......

Dani cand vin acasa facem o incercare!

MauS 18-08-08 17:04

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1702281)
Bine Cipin:)))

Tu ce te bagi ma>?:)))))))))))

U_TUNING 18-08-08 17:07

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 1702178)
eu am votat nissanul , sunt mai old school.....:))))

Cipin ms frate pentru sustinere.......stiam eu ca vei merge pe old school

Maus vezi ca o dam din forum in messenger si nu cred ca are sens!

MauS 18-08-08 17:08

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1702287)
deci bai Maus cu poll-ul asta mai dat gata...........o dai din teribilism in ''penibilism''.........

Eu nu mi-am luat masina sa ma dau cu tine si nici sa demonstrez ceva asa cum vrei sa faci tu cand vine vorba de masina ta si ce masini a facut ea si cat de tare e ....etc etc etc....

Cu faza asta chiar mai suparat si nu cred ca isi mai are vreun rost poll-ul asta......

Dani cand vin acasa facem o incercare!

Omule, nu o lua ca pe o ofensa...... e un poll banal, un subiect interesant si de discutat. Simplu. Nu vreau sa para nesimtire din partea mea, insa cu siguranta va fi o cursa interesanta. Ma gandeam ca o sa te deranjeze dar nici chiar asa:-) Nu reprezinta nimic pollul asta decat un sondaj de opinie printre randurile noastre, fara teribilisme si penibilisme, ci pasiune. Sper sa intelegi;)


All times are GMT +2. The time now is 01:26.

- Copyright 2026 4Tuning