Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/87791-bucharest-city-challenge-2008-a.html)

Bmw_E30dak 23-08-08 15:56

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1711348)
O sa trec eu sa va iau pe totzi.
Ca plecam de dimineatza...



plecam cu noaptea-n cap...off doamne...mergem la cursee...dak mkr nu e nevoie sa strigam..."GARDA BAAAAAAAH";)

DONU' 23-08-08 16:09

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Dap... din nefericire...

Evil Yuri 23-08-08 21:25

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by BurSuk (Post 1709585)
Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Omule, nu te supara, dar ce faci tu se numeste...bijnita.
Pentru toate 3 zilele biletul la VIP este 390 de Euro. Si inca mai sunt disponibile.

shantzu 24-08-08 07:09

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
eu inca nu am plecat , dar deja m-am intors! e super tare , sa vezi cat o sa mai mananc cu nesomn si vishentzhiu pe acolo :)

DONU' 25-08-08 00:04

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare!
Nu regret nicio secunda petrecuta acolo!
Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura!
Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis).

Bmw_E30dak 25-08-08 15:28

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1713564)
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare!
Nu regret nicio secunda petrecuta acolo!
Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura!
Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis).



ce zici????ca nu te aud prea bine.......DEMENTIAL

DRooPY 27-08-08 17:43

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
am fo si la silver.. dar mai mijto a fost la Paddock....! masinile vazute in detaliu.. absolut impresionant.. fara cuvinte o sa pun poze


All times are GMT +2. The time now is 06:17.

- Copyright 2026 4Tuning