![]() |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
plecam cu noaptea-n cap...off doamne...mergem la cursee...dak mkr nu e nevoie sa strigam..."GARDA BAAAAAAAH";) |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Dap... din nefericire...
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
Pentru toate 3 zilele biletul la VIP este 390 de Euro. Si inca mai sunt disponibile. |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
eu inca nu am plecat , dar deja m-am intors! e super tare , sa vezi cat o sa mai mananc cu nesomn si vishentzhiu pe acolo :)
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare! Nu regret nicio secunda petrecuta acolo! Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura! Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis). |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
ce zici????ca nu te aud prea bine.......DEMENTIAL |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
am fo si la silver.. dar mai mijto a fost la Paddock....! masinile vazute in detaliu.. absolut impresionant.. fara cuvinte o sa pun poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:17. |
- Copyright 2026 4Tuning