![]() |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
ha ha ha, jur au invadat chinezi polonia sau........?
masina poate ar avea ceva performante dar puteau si ei sa vina cu un design cat de cat mai original, oricum ei au folosit un design care are succes, nu au copiat niste caricaturi de masini. |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Acum ca e copie a lui Reventon, se vede de la o posta. Sa vedem in ce plaja de preturi se va inscrie masina.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
...lamborghini
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
probabil pt cine nu are bani de lambo :) rusinos sa faci asa ceva, mai ales la inceput de drum !
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
daca vrei sa fii in ton cu cerintele trebuie sa ai imaginatie si sa nu copiezi tot ***u care'l vezi la alte masini...compania asta sigur nu e din china?:)))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
forma spatelui aduce a replica de REVENTON + COUNTACH..oricum..un nou supercar
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Arata superb dar daca mai costa si mult la finalul zilei nu vei avea decat o copie de Lambo la un pret probabil similar.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
un Lambo ceva mai aranjat si pusa insigna de la alta marca asa fac si eu masini dar nu se face asa ceva cand vrei sa fii original....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
volanu' n-are nici-o treaba....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
deci... asta e noua DACIE ? sau carei treaba peaici? :-?? asta e tot ce am inteles eu... =P~
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
:))
ia citeste inca odata :P de la prima pagina |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
as lua una :)))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
:sad:.....astia ar trebui batuti:bat::lol:...il loc sa gandeasca un design nou se chinuie sa fure de la lambotghini ....cred ca cei de la Lambo nu or sa fie prea incatnati...
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
aici depinde daca astia nu ar da bani ... pt model ;)
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
eu spun sa nu isi mai bata atat capul...noua firma...nou bla bla...sa cumpere lambo si sa ii puna boykit nou si sa ii spuna Veno...PUNCT...ca asta o sa faca defapt ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning