Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/87560-citroen-c6-office-concept-realizat-revista-intersection.html)

UNLORD 15-08-08 17:21

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Prea intunecate pozele pt a-ti da seama cum e defapt masina.

Vely 15-08-08 17:27

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
A mai fost unu negru mai demult!
MAFIA again!

andi_cimpean 15-08-08 21:30

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Frumoasa si foarte stealth frantuzoaica....Observ ca francezii de la Citroen au prins ideea de negru mat si nu mai vor alte culori.

golidix 15-08-08 23:25

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
prea.... nu stiu neagra :D

$ole 15-08-08 23:27

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
chiar....sa dai un seria5 pe asta......

andreiu21ct 16-08-08 02:35

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
tot dovleac e... dar stilul asta "ghost rider" o prinde bine. nu m-ar jena sa dau o tura cu asa ceva

razzwan 16-08-08 13:49

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
ba frate knd va aud nu mi-ar fi jena sa dau o tura cu una de asta .... mi se urca c***tu la kp aveti 18 ani si nu va-ti dat jos din dacia lu tata si credeti ca BMW l intrece pe toate ..... cati dintre voi aveti un citroen cu suspensie pe perna de aer? sau cati dintre voi a-ti avut ocazia macar sa conduceti asa ceva... numai sariti cu comentariile degeaba daca nu stiti despre ce e vb....

razzwan 16-08-08 13:50

am fost sunt si voi fi un mare fan citroen .... si cu toate astea dak o sa-mi iau unul nu-l voi lua din romania .....

si inca ceva sa va reamintesc ca nici o marca din zilele noastre nu a reusit sa faca o suspensie pneumatica mai buna decat citroen.... asa ca este si o vorba : ciocu mic si joc de glezne .....

robertzel86 16-08-08 19:39

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
tare masinutza...

L4uR 17-08-08 11:22

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
nu-mi place:(....are forma asta de ...cioc de barza:))

mareo 17-08-08 13:09

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Mie imi place , mai ales ca e complet neagra:D:D

83 kys 17-08-08 14:20

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
superba masina,sigur o sa intoarca lumea capul dupa ea

shu.lee 19-08-08 01:45

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
ciudate citroenurile astea, da asta, neagra fiind, e chiar interesanta

Pugralph 19-08-08 17:55

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by razzwan (Post 1699245)
ba frate knd va aud nu mi-ar fi jena sa dau o tura cu una de asta .... mi se urca c***tu la kp aveti 18 ani si nu va-ti dat jos din dacia lu tata si credeti ca BMW l intrece pe toate ..... cati dintre voi aveti un citroen cu suspensie pe perna de aer? sau cati dintre voi a-ti avut ocazia macar sa conduceti asa ceva... numai sariti cu comentariile degeaba daca nu stiti despre ce e vb....

Ai mare dreptate!Totusi sa nu uitam ca Peugeot 308, o masina frantuzeasca de "cacat" pt multi dintre voi a castigat foarte multe premii in Germania!Asa ca daca e nevoie ma voi repeta la nesfarsit:Nu exista numai Bmw-uri si masini VAG in lumea asta!

Opportunity 19-08-08 18:18

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1697577)
Super tare masina!Decat sa imi iau un 5-ar sau un a4 mai bine imi iau o masina ca asta!

cum poti sa compari a4 cu c6? geezz!


All times are GMT +2. The time now is 14:19.

- Copyright 2026 4Tuning