Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Espero beton! (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/8750-espero-beton.html)

NWZeu 05-02-06 14:55

revin cu aceeasi idee - e urata cu crengi :wink:

pletosu 21-02-06 10:20

cam naspa....portbagajul,hm...

EmpTy 21-02-06 10:28

5 litere: KaKah !!!

2CrAzY2DrIvE 07-05-06 17:44

Re: Espero beton!
 
farurile sunt misto, si portbagajul, da in rest.... IT SUCKS !!!

vlad_VSV 07-05-06 18:29

Re: Espero beton!
 
4 Attachment(s)
uitati aici espero......a fost facut si parca din lipsa de fonduri ....cum am mai citit pe forum a fost vanduta in turda......eu am vazut-o in 29 aprilie langa aeroportul din cluj-napoca in stadiul asta gata pt o noua vopsea:D:D:D

ps:daca ar scoate jantele mai inafara ar da mai bine...asa parca este camionul acela IFA daca stiti

huidu4love 07-05-06 18:48

Re: Espero beton!
 
mie imi place miar placea sa fac o tura cu el

quick_5hifter 14-05-06 09:32

Re: Espero beton!
 
asta-i al lui sedon-dis, cautati la "masina mea/espero tunat", acum e vopsit (albastru metalizat)

DONU' 15-05-06 01:08

Re: Espero beton!
 
Quote:

Originally Posted by vlad_4tuning
uitati aici espero......a fost facut si parca din lipsa de fonduri ....cum am mai citit pe forum a fost vanduta in turda......eu am vazut-o in 29 aprilie langa aeroportul din cluj-napoca in stadiul asta gata pt o noua vopsea:D:D:D

ps:daca ar scoate jantele mai inafara ar da mai bine...asa parca este camionul acela IFA daca stiti

Tare rau asta!
E facut la noi tuningul?
E numai exterior sau stiti ceva si de tuning motor...?

Bmw_E30dak 24-05-06 19:33

Re: Espero beton!
 
Quote:

Originally Posted by DONU'
Tare rau asta!
E facut la noi tuningul?
E numai exterior sau stiti ceva si de tuning motor...?

ACEEASI CULOARE K A TA DONULE NU INCERCI SI U PE CIELO??CRED K AR FII CEVA:))

sandrin 24-05-06 19:57

Re: Espero beton!
 
Quote:

Originally Posted by vlad_4tuning
uitati aici espero......a fost facut si parca din lipsa de fonduri ....cum am mai citit pe forum a fost vanduta in turda......eu am vazut-o in 29 aprilie langa aeroportul din cluj-napoca in stadiul asta gata pt o noua vopsea:D:D:D

ps:daca ar scoate jantele mai inafara ar da mai bine...asa parca este camionul acela IFA daca stiti

tare facut espero asta..l-am mai vazut... ar merge alt eleron .. oricum jos palaria..

johnnyB 24-05-06 20:00

Re: Espero beton!
 
am si eu o problema.... si vreau sa stiu daca stiti voi .
daca pot face ceva cu ceasurile de la espero, daca pot fi modificate?
:rolleyes2

Bogdan YBR 20-08-06 21:06

Re: Espero beton!
 
kitch curat. pacat de farurile de e39 capota o strica gurile de aer in ultimu hal.

draculas 03-09-06 12:25

Re: Espero beton!
 
ba sa fiu a dracu copii intre 14 si 19 ani isi dau cu parerea cacamas pe iei de inculti abea ce-o trecut unii dintre iei de la bilet de tranvai la abonament pe troleu si is experti in tuning bleach
primu espero este un kich iar al doilea hai mai treaca mearga

Bicuss 03-09-06 12:54

Re: Espero beton!
 
ce stricata e...

Rama_Jupanu 09-10-06 19:14

Re: Espero beton!
 
Prizele de aer de pe capota sunt urate rau au o forma prea naspa, farurile mi se par prea mari ptr masina asta, eleronu e .... nu mai zic, gila e vai steaua ei, portbagaju e singuru lucru kalumea la masina asta in rest PRAF


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2024 4Tuning