Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   e30 320i 90' (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/87417-e30-320i-90-a.html)

runceanumircea 05-11-08 22:58

Re: e30 320i 90'
 
uppppppppppppp

runceanumircea 07-11-08 14:50

Re: e30 320i 90'
 
uppppss

runceanumircea 11-11-08 00:44

Re: e30 320i 90'
 
upppppppp

runceanumircea 12-11-08 12:49

Re: e30 320i 90'
 
are si cauciucuri de iarna acum :)

Cipilica 15-11-08 22:54

Re: e30 320i 90'
 
salut. hai ca va certati frumos......... de ce numai la noi nu se poate lua un pret bun pe urs intr-o satare f buna? si la nemti se cer bani buni pe o masina in stare f buna. nu cred ca are rost o cearta dintr-un astfel de motiv (de fapt nici nu vad un motiv). cred ca toate cele trei masini merita un pret cat mai bun. nu mi-o luati in nume de rau, nu cunosc pe niciunul dintre voi.
considerati asta un up

runceanumircea 16-11-08 15:48

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by Cipilica (Post 1866463)
salut. hai ca va certati frumos......... de ce numai la noi nu se poate lua un pret bun pe urs intr-o satare f buna? si la nemti se cer bani buni pe o masina in stare f buna. nu cred ca are rost o cearta dintr-un astfel de motiv (de fapt nici nu vad un motiv). cred ca toate cele trei masini merita un pret cat mai bun. nu mi-o luati in nume de rau, nu cunosc pe niciunul dintre voi.
considerati asta un up

multumim.. cipilica.. un baiat de treaba..
hai mai bine sa ingropam securea razboiului. :)

bix 17-11-08 01:02

Re: e30 320i 90'
 
vorbiti decent...!

IuLiaNo 18-11-08 22:05

Re: e30 320i 90'
 
te-ar interesa un e36 coupe din 93 ?

runceanumircea 19-11-08 14:19

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 1872985)
te-ar interesa un e36 coupe din 93 ?

ai cumva niste poze?? si da-mi te rog mai multe detalii

IuLiaNo 19-11-08 16:44

Re: e30 320i 90'
 
Uite aici https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/97999-vand-bmw-e36-320-a.html

runceanumircea 20-11-08 12:22

Re: e30 320i 90'
 
in curand si bloacnt de 3.91

Corneliu26 20-11-08 15:41

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by runceanumircea (Post 1876005)
in curand si bloacnt de 3.91

Pe maine ajunge :P

runceanumircea 20-11-08 18:27

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by Corneliu26 (Post 1876381)
Pe maine ajunge :P

multam... abia astept


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning