![]() |
Re: e30 320i 90'
uppppppppppppp
|
Re: e30 320i 90'
uppppss
|
Re: e30 320i 90'
upppppppp
|
Re: e30 320i 90'
are si cauciucuri de iarna acum :)
|
Re: e30 320i 90'
salut. hai ca va certati frumos......... de ce numai la noi nu se poate lua un pret bun pe urs intr-o satare f buna? si la nemti se cer bani buni pe o masina in stare f buna. nu cred ca are rost o cearta dintr-un astfel de motiv (de fapt nici nu vad un motiv). cred ca toate cele trei masini merita un pret cat mai bun. nu mi-o luati in nume de rau, nu cunosc pe niciunul dintre voi.
considerati asta un up |
Re: e30 320i 90'
Quote:
hai mai bine sa ingropam securea razboiului. :) |
Re: e30 320i 90'
vorbiti decent...!
|
Re: e30 320i 90'
te-ar interesa un e36 coupe din 93 ?
|
Re: e30 320i 90'
Quote:
|
Re: e30 320i 90'
|
Re: e30 320i 90'
in curand si bloacnt de 3.91
|
Re: e30 320i 90'
Quote:
|
Re: e30 320i 90'
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning