![]() |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
am vazut si eu pe strada....cum naiba sa fie in pericol cand sunt o groaza de aparitii
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Uitati aici Calugarita SHAOLIN , in actiun , devorand :
1. Un soarece de camp 2. Si partenerul de " Calareala " P.S. : In numele stiintei mi-am permis sa ridic aceste link-uri aici , nu pentru a face publicitatea . :) |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Eu am zis ca ii mananca capul dar voi nu nu nu nu nu era batman
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
ale dreaq de insecte !!! auzi sa manance capul mascului...........
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Ferocitatea salasluieste de multe ori acolo unde ne asteptam a gasi tandrete si gingasie..;)..
Oricum,a doua secventa te poate duce cu gandul la "The Silence of the Lambs" in versiune mini...:)..Aproppos,ganditi-va ca si zboara bestia:lol:...cred ca-i un fel de zmeul-zmeilor in lumea ei. PS: nu sunt atat de "destule" cum vi se pare...pun pariu ca daca i-am aduna pe toti cei care au vazut cate una si sunt siguri sau au poze cu ce au vazut,nu am depasi un numar de 10 persoane(in bucuresti)...nu includem in categorie si mincinosii care's multi si pun pasiune in ceea ce scot pe gura:D -La insectar,este si ilegal si lipsit de sens...oricarui pasionat din domeniu i l-ai arata,vei avea parte de dispret,toti cunoscand faptul ca-i specie ocrotita...deci satisfactia...unde ar fi?..ca am "invins" si colectionat o...Insecta ?! |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
fiv-ar scarboseniile le-as borsi pe toate... dar tinand cont ca e o specie protejata si pe cale de disparitie (nu ca as duce eu lipsa astora cum as duce lipsa unui animal, dar unora le pasa) ma abtin... asta in cazul in care nu ma trezesc cu una in camera, ca parchet se transforma
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
3 Attachment(s)
hai sa pun si eu o fata bisericeasca
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Am vazut si eu 3 dinastea in Timisoara de cand m-am nascut, credeam ca sunt lacuste supraponderale dar se numesc calugarite , asa-i ? Oricum , nu credeam ca sunt in stare sa manance masculul , de obicei sunt mai mari si mai puternici si au grija de o "turma" intreaga nu se imperecheaza o data si mor.. :|
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
bmwm5 , imi face impresia dupa dimensiunile aluia,ca ar fi mascul..:)..deci el sarmanul,e cam victima..:)
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
nu ma pricep,era la mine la servici,vroia sa intre in toaleta barbatilor,deci ...era mascul :D a incaput intr-un pahar de plastic,pe lungime.l-am luat de acolo si l-am pus undeva unde e iarba,sa nu fie calcat
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
ori sunt mai multe,ori se misca foarte repede,am pus-o undeva in iarba,iar acum e pe un zid,la vreo 20 de metri de primul loc.nu se poate asa ceva
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
are dreptate lascarica, parca-i tacerea mieilor in varianta insectelor filmul al doilea...
Quote:
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
asta mic din poza mea sta de vreo 3 zile lipit de un perete.o fi murit?sau asteapta prada?
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
simteai nevoia sa spui ceva ? am zis in general nu-i vorba de mine sau de tine lol |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
da, simt nevoia sa spun ceva cand citesc generalizari de genul celor spuse de tine, probabil din vasta-ti experienta.
dar suntem off-topic deja, putem continua pe sectiune pe "femei" |
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning