Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo :D (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87343-fete-bisericesti-noaptea-strazi-preacuviincioasa-poza-surprinsa-dinamo.html)

SUPAPA_Jr 15-08-08 15:26

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
am vazut si eu pe strada....cum naiba sa fie in pericol cand sunt o groaza de aparitii

Bogdan_ozzy 18-08-08 11:13

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Uitati aici Calugarita SHAOLIN , in actiun , devorand :

1. Un soarece de camp

2. Si partenerul de " Calareala "

P.S. : In numele stiintei mi-am permis sa ridic aceste link-uri aici , nu pentru a face publicitatea . :)

Daniel_Toa 18-08-08 12:32

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Eu am zis ca ii mananca capul dar voi nu nu nu nu nu era batman

synu 18-08-08 14:07

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
ale dreaq de insecte !!! auzi sa manance capul mascului...........

lascarica 18-08-08 17:07

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Ferocitatea salasluieste de multe ori acolo unde ne asteptam a gasi tandrete si gingasie..;)..
Oricum,a doua secventa te poate duce cu gandul la "The Silence of the Lambs" in versiune mini...:)..Aproppos,ganditi-va ca si zboara bestia:lol:...cred ca-i un fel de zmeul-zmeilor in lumea ei.

PS: nu sunt atat de "destule" cum vi se pare...pun pariu ca daca i-am aduna pe toti cei care au vazut cate una si sunt siguri sau au poze cu ce au vazut,nu am depasi un numar de 10 persoane(in bucuresti)...nu includem in categorie si mincinosii care's multi si pun pasiune in ceea ce scot pe gura:D
-La insectar,este si ilegal si lipsit de sens...oricarui pasionat din domeniu i l-ai arata,vei avea parte de dispret,toti cunoscand faptul ca-i specie ocrotita...deci satisfactia...unde ar fi?..ca am "invins" si colectionat o...Insecta ?!

22VIN 21-08-08 23:33

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
fiv-ar scarboseniile le-as borsi pe toate... dar tinand cont ca e o specie protejata si pe cale de disparitie (nu ca as duce eu lipsa astora cum as duce lipsa unui animal, dar unora le pasa) ma abtin... asta in cazul in care nu ma trezesc cu una in camera, ca parchet se transforma

bmwm5 23-08-08 13:42

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
3 Attachment(s)
hai sa pun si eu o fata bisericeasca

Spookie 23-08-08 14:08

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Am vazut si eu 3 dinastea in Timisoara de cand m-am nascut, credeam ca sunt lacuste supraponderale dar se numesc calugarite , asa-i ? Oricum , nu credeam ca sunt in stare sa manance masculul , de obicei sunt mai mari si mai puternici si au grija de o "turma" intreaga nu se imperecheaza o data si mor.. :|

lascarica 23-08-08 15:43

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
bmwm5 , imi face impresia dupa dimensiunile aluia,ca ar fi mascul..:)..deci el sarmanul,e cam victima..:)

bmwm5 23-08-08 17:10

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
nu ma pricep,era la mine la servici,vroia sa intre in toaleta barbatilor,deci ...era mascul :D a incaput intr-un pahar de plastic,pe lungime.l-am luat de acolo si l-am pus undeva unde e iarba,sa nu fie calcat

bmwm5 23-08-08 19:25

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
ori sunt mai multe,ori se misca foarte repede,am pus-o undeva in iarba,iar acum e pe un zid,la vreo 20 de metri de primul loc.nu se poate asa ceva

aleks 26-08-08 13:38

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
are dreptate lascarica, parca-i tacerea mieilor in varianta insectelor filmul al doilea...
Quote:

Originally Posted by denver (Post 1693832)
era de asteptat de la o femeie :)) , din pacate nu-i o gluma , este o realitate cel putin in general cam asa se intampla :P

nu se intampla asa in general, cel putin nu la mine, poate la tine :)

bmwm5 26-08-08 13:41

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
asta mic din poza mea sta de vreo 3 zile lipit de un perete.o fi murit?sau asteapta prada?

denver 26-08-08 13:56

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1715963)
are dreptate lascarica, parca-i tacerea mieilor in varianta insectelor filmul al doilea...

nu se intampla asa in general, cel putin nu la mine, poate la tine :)


simteai nevoia sa spui ceva ? am zis in general nu-i vorba de mine sau de tine lol

aleks 26-08-08 14:06

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
da, simt nevoia sa spun ceva cand citesc generalizari de genul celor spuse de tine, probabil din vasta-ti experienta.
dar suntem off-topic deja, putem continua pe sectiune pe "femei"


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning