Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

Snapy_xxl 13-08-08 23:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Al meu vehicul...

Brian 13-08-08 23:21

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina care sper sa o am vara viitoare :-)

Danutz Bratosin 13-08-08 23:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina la care visez....sper sa arate si a mea asa:D

DaViD TL 14-08-08 02:41

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
simply me

c0s<> 14-08-08 03:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
marca masinii mele

turbonetta© 15-08-08 15:53

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Avatarul meu reprezinta modul cum as vrea sa arate masina tatalui cand o sa implinesc 18 ani:lol:. Simple styling:tetter::love:.

Dominic 16-08-08 01:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
cam cum as vrea sa arate buburuza mea...:lol:

CmI-user 16-08-08 13:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
imaginea mea...hmm..o faţa suparata cu limba scoasă :)

Alex-Rahova 16-08-08 14:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
doua echipe de fotbal si un arbitru in mijloc :lol:

Dark Side 17-08-08 14:56

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
O chestie verde destul de fericita....
Habar n-am ce este dar sigur e nebuna ca mine :)!!!!

razvanell 18-08-08 02:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un iepure cersetor si atrnator:D...este gif de fapt..da nu vrea sa se gifuiasca:lol:

synu 18-08-08 14:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine o turbina t3t4

aleks 18-08-08 15:38

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Mustang 18-08-08 16:02

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Al dracu' mercedes =))

dagosh88 18-08-08 20:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
o albinuta laptareasa:D


All times are GMT +2. The time now is 22:18.

- Copyright 2026 4Tuning