![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Al meu vehicul...
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina care sper sa o am vara viitoare :-)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masina la care visez....sper sa arate si a mea asa:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
simply me
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
marca masinii mele
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Avatarul meu reprezinta modul cum as vrea sa arate masina tatalui cand o sa implinesc 18 ani:lol:. Simple styling:tetter::love:.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
cam cum as vrea sa arate buburuza mea...:lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
imaginea mea...hmm..o faţa suparata cu limba scoasă :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
doua echipe de fotbal si un arbitru in mijloc :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
O chestie verde destul de fericita....
Habar n-am ce este dar sigur e nebuna ca mine :)!!!! |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un iepure cersetor si atrnator:D...este gif de fapt..da nu vrea sa se gifuiasca:lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine o turbina t3t4
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
o albinuta laptareasa:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:18. |
- Copyright 2026 4Tuning