![]() |
Re: Gumball 3000 editia 2008
noi dece nu facem un raliu prin Romania
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
frumos:X
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
N-am putut participa ca ii ziua mea pe parcursul raliului :-P
enjoy: https://www.youtube.com/watch?v=PjE1TAolD9Y https://www.youtube.com/watch?v=eB5K2...eature=related |
Re: Gumball 3000 editia 2008
hai lexion cu detaliile!
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
56 Attachment(s)
.....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
sper sa ne tineti la curent cu cat mai multe filmari si poze .... succes
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
1 Attachment(s)
oare o fi platit taxa de participare si pentru el? :D:D:D
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
ce masini :-s pici langa ele
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
sub 100.000 euro sigur nu e nici o masina, dar cred ca toate adunate depasesc 10 mil :((((..... vreau si eu o masina sa partip acolo
:((( |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Kat o costa km cu taxiu ala( corvette c6 cred) ??:)))))))))
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
de fapt mai multe masini sunt sub 100.000 uitativa mai atenti.
tare gumball-u asta. dar ma intreb de ce in mare parte participa numai supercaruri? |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
asta e visu sa particip la cursa asta
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Superb
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning