Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Gumball 3000 editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/87022-gumball-3000-editia-2008-a.html)

vitezoman 10-08-08 14:15

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
noi dece nu facem un raliu prin Romania

xTc` 10-08-08 14:22

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
frumos:X

PaulMIG 10-08-08 14:47

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
N-am putut participa ca ii ziua mea pe parcursul raliului :-P
enjoy:
https://www.youtube.com/watch?v=PjE1TAolD9Y
https://www.youtube.com/watch?v=eB5K2...eature=related

ESPinoza 10-08-08 14:58

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
hai lexion cu detaliile!

boy_wonder 10-08-08 16:02

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
56 Attachment(s)
.....

weedboy 10-08-08 16:27

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
sper sa ne tineti la curent cu cat mai multe filmari si poze .... succes

boy_wonder 10-08-08 16:40

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
1 Attachment(s)
oare o fi platit taxa de participare si pentru el? :D:D:D

SKR* 10-08-08 17:13

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
ce masini :-s pici langa ele

real4u 10-08-08 17:15

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
sub 100.000 euro sigur nu e nici o masina, dar cred ca toate adunate depasesc 10 mil :((((..... vreau si eu o masina sa partip acolo
:(((

real4u 10-08-08 17:17

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Kat o costa km cu taxiu ala( corvette c6 cred) ??:)))))))))

vitezoman 10-08-08 18:44

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by real4u (Post 1689070)
sub 100.000 euro sigur nu e nici o masina, dar cred ca toate adunate depasesc 10 mil :((((..... vreau si eu o masina sa partip acolo
:(((

daca vrei se vezi o masina sub 100.000 atunci sa punem bani sa luam si sa tunam o dacie si sa participam cu ea

sir_sanjei 10-08-08 20:37

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
de fapt mai multe masini sunt sub 100.000 uitativa mai atenti.

tare gumball-u asta. dar ma intreb de ce in mare parte participa numai supercaruri?

zed13 10-08-08 21:03

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by sir_sanjei (Post 1689293)
de fapt mai multe masini sunt sub 100.000 uitativa mai atenti.

tare gumball-u asta. dar ma intreb de ce in mare parte participa numai supercaruri?

A fost acum cativa ani de ex. si un vw Van vechi, s-au dus doar de fun. dece numai supercaruri? din cate stiu taxa de participare e 60.000euro, ori pe masina ori pe persoana nu stiu exact:shock:

boropan 10-08-08 22:32

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
asta e visu sa particip la cursa asta

Mirel_URS 10-08-08 23:18

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Superb


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning