Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/86662-shaq-cumparat-smart-fortwo.html)

83 kys 06-08-08 21:29

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
astea sunt fitze la ce masini are shaq numai asta mai lipseasa se plimbe

bmw_360cp 06-08-08 21:45

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
e calar ca este pentru imagine..:)

BaiMaReAnU 06-08-08 23:57

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Perfecta alegere

Chucky bmw 07-08-08 00:15

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
daca trage carpa de sus :))) ii iese capu :)))) pe sus nush cum are loc in el :)))

no limits design 07-08-08 00:26

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
pentru el e un scaun de birou cu motor.....

cristy_sofy 07-08-08 01:01

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Quote:

Originally Posted by strik3ru (Post 1682404)
Ce tare :lol:, cred ca masina ar trebui sa aiba volanul pe mijloc si pedalele despartite una intr-o parte si un in cealalta parte ca vad ca ocupa ambele locuri :D.

:lol::lol:

ICE-M 07-08-08 01:31

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
smart raportat la locurile din fata e mare mah fata de orice masina.e reclama ca aia numai pot cu benzina la americani. nu ca la noi de dam 1.20 euro pe litru aia au facut infart cand le-au cerut 3,7$ pe gallon (3,7litri). si nu stiu cum sa mai scape de truck-uri si de 3 litri, 3 tone si 120 de cai :)).

RUDY20140TDI 07-08-08 10:06

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Eu cred ca cei de la Mercedes la-u umplut pe Shaq de lovele pentru reclama asta .

dog99 07-08-08 10:43

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
bani astia,nu mai stie omu ce sa faca,sau poate reclama la masina;)

adrian_tl30 07-08-08 12:24

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
poate si-a luat-o ca sa se plimbe prin gradina cu ea ... sau din fata casei pana in garaj :)

Insanerzw 08-08-08 18:37

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Stau si ma intreb .. Cat de in fata o sta cu scaunul :lol: :lol: :lol: :crazy: alta masina mai "mica" nu gasea si el :arrow::idea::?:

al3cs 08-08-08 23:19

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
face reclama toata ziua ca sa vada lumea ca mini smartul e incapator...e destul de evident pentru ca nu zambeste ala asa frumos, pentru ca ii ajung genunchii in gura:))))

aleks 09-08-08 09:23

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
este a lui, nu e doar pt fotgrafii, pe un forum din u.s.a. userii de acolo vorbeau despre jantele lui, iar cineva a sunat la firma unde si le-a pus el pe masina:
Quote:

Just talked to Orlando Smart Center. They told me they are 17" and chrome.
They said they are from the UK.
I asked who makes the wheels and the woman didnt know. She said she would have a guy call me back and let me know. Will see...

Anyway, they cost $2550 (the wheels with tires).

They kinda look like the Alba Wheels to me that I have a quote of $1080 for rims only
si ca sa apara confirmarea pentru asta, pe un alt forum se spune despre masina:
Quote:

Yes, The smart was purchased through the Orlando Smart Center and had some custom work to move the seat back and remount it to fit Shaq's frame.

markizu 09-08-08 10:08

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
adica custom made ... pana la urma
dar de ce Smart forTwo nu inteleg pt consum ?

aleks 09-08-08 12:41

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
pentru imaginea socanta, e tipic starurilor nba sa socheze prin orice :)


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning