![]() |
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
astea sunt fitze la ce masini are shaq numai asta mai lipseasa se plimbe
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
e calar ca este pentru imagine..:)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Perfecta alegere
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
daca trage carpa de sus :))) ii iese capu :)))) pe sus nush cum are loc in el :)))
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
pentru el e un scaun de birou cu motor.....
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Quote:
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
smart raportat la locurile din fata e mare mah fata de orice masina.e reclama ca aia numai pot cu benzina la americani. nu ca la noi de dam 1.20 euro pe litru aia au facut infart cand le-au cerut 3,7$ pe gallon (3,7litri). si nu stiu cum sa mai scape de truck-uri si de 3 litri, 3 tone si 120 de cai :)).
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Eu cred ca cei de la Mercedes la-u umplut pe Shaq de lovele pentru reclama asta .
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
bani astia,nu mai stie omu ce sa faca,sau poate reclama la masina;)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
poate si-a luat-o ca sa se plimbe prin gradina cu ea ... sau din fata casei pana in garaj :)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Stau si ma intreb .. Cat de in fata o sta cu scaunul :lol: :lol: :lol: :crazy: alta masina mai "mica" nu gasea si el :arrow::idea::?:
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
face reclama toata ziua ca sa vada lumea ca mini smartul e incapator...e destul de evident pentru ca nu zambeste ala asa frumos, pentru ca ii ajung genunchii in gura:))))
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
este a lui, nu e doar pt fotgrafii, pe un forum din u.s.a. userii de acolo vorbeau despre jantele lui, iar cineva a sunat la firma unde si le-a pus el pe masina:
Quote:
Quote:
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
adica custom made ... pana la urma
dar de ce Smart forTwo nu inteleg pt consum ? |
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
pentru imaginea socanta, e tipic starurilor nba sa socheze prin orice :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning