![]() |
Re: Opel
nu am nici un model care sa se potrivasca cat de cat si asta lam gasit greu adica lam copiat oricum vreau sa o vand
|
Re:DOZZA
Cine Se Pricepe La Golf 4 18t???????
|
Re: Opel
Este versiune la golf 4 18turbo de 180 de cai???
|
Re: Opel
cu cat o dai??poate poate??
|
Re: Opel
Daca te intereseaza 5500 euro neg sau vb la tel la 0743566565 sau 0741101172
|
Re: Opel
frumoasa masina, arata bine pt varsta ei... bafta la vanzare
|
Re: Opel
1 Attachment(s)
Daca am sa o vand urmeaza un golf 4 ,,,,,binenteles ca TUNING
|
Re: Opel
unde ai facut spoilarele
|
Re: Opel
cati km are...?
poate dai mai multe detalii despre ea... ;) ... |
Re: Opel
salut:D....nu cumva ai cumparat masinuta gata modificata din bv?:D...era mai demult pe autovit...tot cu 5500 mi se pare....de ce vrei sa o vinzi?...in fine...e foarte frumoasa sa o tii sanatos kt o mai tii...si bafta la vanzare...baga un anunt si la bazar...poate poate...;)
|
Re: Opel
super marfa masian bvbv
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning