Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/8651-opel.html)

costica 15-03-06 10:59

Re: Opel
 
nu am nici un model care sa se potrivasca cat de cat si asta lam gasit greu adica lam copiat oricum vreau sa o vand

costica 15-03-06 14:01

Re:DOZZA
 
Cine Se Pricepe La Golf 4 18t???????

costica 15-03-06 14:36

Re: Opel
 
Este versiune la golf 4 18turbo de 180 de cai???

ofroad2003 23-03-06 19:26

Re: Opel
 
cu cat o dai??poate poate??

costica 27-03-06 16:20

Re: Opel
 
Daca te intereseaza 5500 euro neg sau vb la tel la 0743566565 sau 0741101172

Mario_Dub 01-04-06 21:59

Re: Opel
 
frumoasa masina, arata bine pt varsta ei... bafta la vanzare

costica 08-04-06 11:56

Re: Opel
 
1 Attachment(s)
Daca am sa o vand urmeaza un golf 4 ,,,,,binenteles ca TUNING

georgeopel 28-04-07 18:43

Re: Opel
 
unde ai facut spoilarele

Adytzu_JerrY 29-04-07 13:01

Re: Opel
 
cati km are...?
poate dai mai multe detalii despre ea... ;) ...

stecherro 30-04-07 01:55

Re: Opel
 
salut:D....nu cumva ai cumparat masinuta gata modificata din bv?:D...era mai demult pe autovit...tot cu 5500 mi se pare....de ce vrei sa o vinzi?...in fine...e foarte frumoasa sa o tii sanatos kt o mai tii...si bafta la vanzare...baga un anunt si la bazar...poate poate...;)

Bobby boss 30-04-07 02:22

Re: Opel
 
super marfa masian bvbv


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning