![]() |
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
Zine si noua ce dimensiuni sunt . ca s-a iti zicem daca merg....si tot esapamentu e dintr-o bucata , pui flexu si tai inainte de finala , si toba sport o prinzi cu colier ori o sudezi in argon(parca)
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
6j 15 h2
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
da ce pareri ai is frumoase?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning