Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Probleme cu incalzitu rotilor la logan (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/86497-probleme-incalzitu-rotilor-logan.html)

LOGAN91 12-08-08 23:11

Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
 
Zine si noua ce dimensiuni sunt . ca s-a iti zicem daca merg....si tot esapamentu e dintr-o bucata , pui flexu si tai inainte de finala , si toba sport o prinzi cu colier ori o sudezi in argon(parca)

bojan_mihai84 13-08-08 21:14

Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
 
6j 15 h2

bojan_mihai84 13-08-08 21:15

Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
 
da ce pareri ai is frumoase?


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning