Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

EvLSant0S 04-10-05 23:59

s-a intrebat cineva de unde draq se filma ?!?!
;)

SEBASTIAN 05-10-05 00:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
s-a intrebat cineva de unde draq se filma ?!?!
;)

De pe cadrul de carena!?

ionutdrg 05-10-05 00:09

eu zic sigur ca este masina
pana acum nu am vazut motor sa aiba doar 9000 de ture..... :roll:

xxdadixx 05-10-05 00:09

1 Attachment(s)
E masina 100% Nu-s 100%sigur ca e Subaru dar ca aranjare seamana, turometru, becul ala care se aprinde pe la 6500-7000 de ture, si volanul se vede clar ca blocheaza apa si benzina care din coincidenta sunt dispuse exact ca si in imaginea de mai jos. La fel becul de centura de siguranta care e pozitionat EXACT in dreptul a 6500 ture :P

shadow 05-10-05 00:11

:tenisclap :tenisclap :tenisclap

ionutdrg 05-10-05 00:12

eu cred ca este Subarul lui Sebastian......
ma insel ?

SEBASTIAN 05-10-05 00:13

Quote:

Originally Posted by ionutdrg
eu zic sigur ca este masina
pana acum nu am vazut motor sa aiba doar 9000 de ture..... :roll:

Sunt multe: BMW prea rar are peste.
E un gen de cadrane sportiv.

motoarele doi in v sunt mai putin turate ca si cele in 4 linie

Quote:

Originally Posted by ionutdrg
eu cred ca este Subarul lui Sebastian......
ma insel ?

Eu am masina nu motocicleta.
As vrea eu.

EvLSant0S 05-10-05 00:19

:lol: ntz ntz ntz ...

GYM 05-10-05 00:20

Parerea mea este ca se vede de la o posta ca este masina, fara dar si poate.... Nu stiu eu prea multe despre moto dar nu imi seamana deloc a fi motocicleta :) Felicitari Sebastian pt Subaru :shock: Reiese si din raspunsul tau : \" Eu am masina nu motocicleta. As vrea eu\" ...daca intelegi ce vreau sa zic :lol:

SEBASTIAN 05-10-05 00:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GYM\"
Parerea mea este ca se vede de la o posta ca este masina, fara dar si poate.... Nu stiu eu prea multe despre moto dar nu imi seamana deloc a fi motocicleta :) Felicitari Sebastian pt Subaru :shock: Reiese si din raspunsul tau : \" Eu am masina nu motocicleta. As vrea eu\" ...daca intelegi ce vreau sa zic :lol:

Multumesc! Dar de ce ma feliciti aici, sau unde ai vazut masina de la Hunedoara?

baghy83 05-10-05 00:23

Ducati nu e,de fapt nici nu e motocicleta.oricum meseriasa masina si la fel si cel care o conduce

GYM 05-10-05 00:25

Pai cum unde am vazut-o ?? In filmulet.... let's get serious :)

SEBASTIAN 05-10-05 00:30

Quote:

Originally Posted by baghy83
Ducati nu e,de fapt nici nu e motocicleta.oricum meseriasa masina si la fel si cel care o conduce

Nu eram eu atotstiutorul,era o supozitie in special cea legata de 2 in v, eu de exemplu am avut multe motociclete printre care un Suzuki TL1000S cu motor 2 in v si un cuplu imens, la demaraj nu am furato de la nimeni, iar la viteza nu excela si oricum eram dupa un pom luat "in brate" la cca 100km/h asa la viteza o lasam mai moale maxim 250 am mers cu asta.

Quote:

Originally Posted by GYM
Pai cum unde am vazut-o ?? In filmulet.... let's get serious :)

Glumesti! :D

baghy83 05-10-05 00:41

Sebastian mi se pare ca faci pe prostul desi nu esti.Sunetul nu e de motocicleta si mai ales se aud ca niste rateuri cand schimba vitezele.La motociclete se aud de obicei cand se lasa acceleratia nu in plina acceleratie.si totusi un 2 in v face un zgomot de genul wrooooom nu wroom wroom wroom wroom si limitatorul nu ii intra la 8000 de ture chiar daca e 2 in v.e masina si gata.nu ma mai agit degeaba

SEBASTIAN 05-10-05 00:41

Quote:

Originally Posted by Gratzian
daca sunteti atenti, se aude roata scartaind la plecare
se schimba pana intr-a cincea, in cateva secunde...
se vede cum creste viteza...
3 virgula ceva secunde suta
si n-am dat prea violent in ea..
adica e o incercare aleatoare, nu am facut mai multe incercari sa o iau pe cea mai buna

provocari? ceva? asteptam ceva masini ?

Te rog spune mai multe ca vad ca vreo 2-3 spun de mine.
Parca si eu tind sa cred ca e un Subaru dupa poza cu bordul.
Intrecerea poate fi reala sau virtuala?

Quote:

Originally Posted by baghy83
Sebastian mi se pare ca faci pe prostul desi nu esti.Sunetul nu e de motocicleta si mai ales se aud ca niste rateuri cand schimba vitezele.La motociclete se aud de obicei cand se lasa acceleratia nu in plina acceleratie.si totusi un 2 in v face un zgomot de genul wrooooom nu wroom wroom wroom wroom si limitatorul nu ii intra la 8000 de ture chiar daca e 2 in v.e masina si gata.nu ma mai agit degeaba

Eu tot ce spun ma contraziceti.
Pe bune eu zic ca pos sa-l fac!
Motocicletele dau rateula schimbare chiar pocnitura, daca sti sa schimbi la limitare.


All times are GMT +2. The time now is 16:12.

- Copyright 2026 4Tuning