![]() |
Re: VW Vento super frumos
salut,calculator pt 1.8 16v gti?
|
Re: VW Vento super frumos
Quote:
|
Re: VW Vento
pai aici este problema ca nu am calc. pt ca mi-a fost furat dupa masina si ori gasesc calc.,ori o fac carburatie.ca altfel nush daca o cumpara cienva asa :(
|
Re: VW Vento
zi-mi codu de motor PL sau KR ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:32. |
- Copyright 2026 4Tuning