Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Psihopat in libertate, in Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/85378-psihopat-libertate-oradea.html)

SoundIdentity 02-09-08 22:28

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
am auzit ca omu incepe sa vina de la tvs pana pe tyransilvaniei :(:(:( incepe sa vina spre centru :(

Alex_Alfa 03-09-08 00:14

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Ce, au mai fost masini zgariate recent ??? :shock:

BH09SSS 03-09-08 11:33

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 1729369)
am auzit ca omu incepe sa vina de la tvs pana pe tyransilvaniei :(:(:( incepe sa vina spre centru :(

Sa vina, numai sa faca cumva sa il vedem si noi. Apoi sa vedem daca stie sa umble in cap, ca ii rup si mainile si picioarele.:))

BH 59 FIF 03-09-08 18:43

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Bai fratilor, asta e prea de tot. Deci asta persevereaza, isi dezvolta stilul? Oricum is cu ochiul pe geam mai nou, deci il astept. La mine in curtea blocului cred ca ar gasi cateva "panze" pe placul lui. Ca vad ca are gusturi "artistul".

Ti-am vazut azi masina pe Lalescu (acolo unde era nebunia aia cu camioane, politie, urlete :) ) Ai incetinit si am apucat sa vad zgarietura de pe portbagaj. E chiar mai rau decat pare in poze.

zaki 10-09-08 18:58

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Trist ...dar adevarat.

Un prieten are momentan Opelul Zgariat pe capota si pe usa :(

A incercat cu pasta dar e ca si frectia la picior de lemn. Daca vrea cineva sa il inregistreze ar fi o idee excelenta. (cu idei pot ajuta )

BH09SSS 10-09-08 21:56

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Apropo. se pot trata zgarieturile mai adanci? Sau numai cu vopsea ?

zaki 10-09-08 22:11

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Sonax si Thurtlewax are un fel de stick (ca si un ruj) care se aplica pe zgarietura si se da polish dupa. Astea se pot cumpara in culorile masinii ....dar in Oradea mai rar .....

SoundIdentity 10-09-08 22:58

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
ati vazut ce psihopat am prins eu????????
zozo a intrat direct in mine :):) in golfu meu parcat pe triunghiul din decebal unde omu crede ca e in cea mai mare siguranta deoarece nu e o parcare publica si el s-a suit si pe trotuar si mi-a tras-oi in lateral :)
noah asta ce ziceti?

BH 59 FIF 10-09-08 23:02

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Treceam p-acolo intr-o zi si chiar ma intrebam ce ai facut cu el. Asta e. Macar e intre cunoscuti :)

DaBotta 11-09-08 10:57

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
daca il prind il ia mama dracului :) fereasca domnu sa imi vad pe masini vreo zgarietura ca imi polishez toata masina cu fata lui si dupaia imi schimb si culorile la masini. ROSU FRATE ( DE SANGE )

HoricutzWSR 11-09-08 15:29

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Banuiesc ca nu cu a lu Zozo ci cu a aluia nu Alex? :))

DaBotta 11-09-08 15:39

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
alu ala care o zgarie :) indiferent papa de la roma fie el :D

WhiteRaven 12-09-08 21:06

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
mda.. psiho de astia nu sunt numai prin Oradea se pare >:(

susp3ctu 13-09-08 05:22

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
sunt peste tot da`i dracu de jegosi,am pe ambele parti urme de chei,norocu e ca masina e alba si nu se vad decat de aproape,ghinionu e ca probabil a vazut ca nu se observa si nu a mai dat cu cheia,mi`a racait`o cu surubelnita cred intr`un loc,a ajuns pana la tabla,inca un pic si trecea prin ea...
imi doresc din toata inima sa prind unu din asta,sa`l racai si eu pe el

gti 4 ever 13-09-08 15:26

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity (Post 1745265)
ati vazut ce psihopat am prins eu????????
zozo a intrat direct in mine :):) in golfu meu parcat pe triunghiul din decebal unde omu crede ca e in cea mai mare siguranta deoarece nu e o parcare publica si el s-a suit si pe trotuar si mi-a tras-oi in lateral :)
noah asta ce ziceti?

sa inteleg ca tot cu mitsubishi ala rosu te-a lovit si pe tine? :lol: inainte cu o sapt. a tzucat in fund un logan al unui coleg :lol: si mr.zozo era f f f "vesel" sa zic asa........ doamne doamne unii oameni


All times are GMT +2. The time now is 07:27.

- Copyright 2024 4Tuning