Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cel mai scund VW Bus din lume (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/85366-scund-vw-bus-lume.html)

mitza mtb 25-07-08 00:52

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Asta era buna la kitch tuning=))

gzenn 25-07-08 00:58

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
aduce a submarin...glumeam...

a fost vreun concurs best kitsh tuning?

DiavoLLo 25-07-08 01:10

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
ciudat....

madboy 25-07-08 11:32

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
e hidos !!!!!!!!

UNLORD 25-07-08 13:00

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
ABSOLUT DEGEABA!

mnc.risty 25-07-08 13:04

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
nui inteleg rostu...:|...

canon 25-07-08 14:22

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
nu e kitch..este chiar foarte interesanta ideea..

dar imaginati-va un accident dintre acest VW si un Jeep... (nu inteleg cum e complet legal sa mergi cu el pe strada )

SV25MBN 25-07-08 14:33

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Nu va inteleg cu porcariile astea de comentarii gen "kitsch" , "pierdere de timp" , "degeaba" , "a fost vreun concurs de kitsh tuning", tiganie . Masina a fost facuta pt distractie, si pt a arata ca se poate, si ca e "fun". Nu se asteapta nimeni sa castige vreun premiu de design sau sa fie considerata o inspiratie pt modele viitoare.. a fost o idee traznita, pe care au pus`o in aplicare. De ce nu?

adrian_tl30 25-07-08 15:09

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
interesant.... chiar e haios

stecherro 25-07-08 17:31

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
mi se pare o tiganie...nu are nici un fel de look..e doar o aratare..atat...

Sindrom 25-07-08 17:36

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 1661984)
Nu va inteleg cu porcariile astea de comentarii gen "kitsch" , "pierdere de timp" , "degeaba" , "a fost vreun concurs de kitsh tuning" . Masina a fost facuta pt distractie, si pt a arata ca se poate, si ca e "fun". Nu se asteapta nimeni sa castige vreun premiu de design sau sa fie considerata o inspiratie pt modele viitoare.. a fost o idee traznita, pe care au pus`o in aplicare. De ce nu?

astia sunt posesorii care nu isi iau logan ca suna prost. si daca le pomenesti de vreo frantuzoaica zic ca sunt masini.

mie imi place masinuta, si facem pariu ca dupa masinuta asta or sa intoarca multi capu.

Vely 25-07-08 18:07

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Cine a auzit de termenu "top chop" folosit deobicei la hot roduri e familiarizat cu asa ceva, doar ca in cazul de fata e impins la extrem si la cat de jos e il poti considera mai mult sau mai putin ca fiind si un "low rider"!
Ca aspectul vizual nu e chiar de nota 10, se poate inbunatati, dar asta nu inseamna ca este kitch! Intr-adevar poate ca nu-si are rostul, dar in primul rand e o creatie auto, nu un mijloc de transport, iar in al doilea rand, si ma repet, un lucru extrem, ca si cum nea Ion din Romania isi pune 20 de boxe in masina si indoiae caroseria cu sunetu, sau John din Las Vegas roti de 30 inch fiindca asa se poarta la moda, dar nu isi au rostul!

RUDY20140TDI 25-07-08 18:07

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
La noi ne-au inebunit astia de la RAR cu pretentiile lor si astia in Anglia fac dintr-un gunoi o masina se duc si o inscriu fara probleme si se duc la plimbare .

Vely 25-07-08 18:10

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Mai adaug ca in Anglia se mai intalneste asa ceva:
https://www.youtube.com/results?searc...&oq=worlds+low

loghi 69 25-07-08 20:57

Re: Cel mai scund VW Bus din lume
 
Ce ciudatenie au mai scos si astia!!


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2026 4Tuning