![]() |
Re: Renault 5 GTTurbo
it's the "Pocket Rocket" :)
o masina exclusivista si potenta ;) |
Re: Renault 5 GTTurbo
dupa cum se vede din poze, cu ceva timp in urma a suferit o operatie in zona barii fata datorita intercoolerului nou care nu incapea in spatele barii ... :)
|
Re: Renault 5 GTTurbo
Quote:
|
Re: Renault 5 GTTurbo
da, am fost si la craiova weekendul trecut, si am vazut chiar vestitul 5 al lui johnny parcat langa mine langa parc :)
sotia mea are veri in craiova si nu ratam o vizita la ei de cate ori se poate |
Re: Renault 5 GTTurbo
mai nou, este de vanzare, nu stiu daca o sa ma indur sa o vand.... :(
|
Re: Renault 5 GTTurbo
yknot un pret ai pt. el ?
|
Re: Renault 5 GTTurbo
Nu mai are ! :D
De acum cu mine vb ! :lol: Ar trebui inchis topicul asta,si o sa dau eu drumu la altu,cu mai multi cai ! |
Re: Renault 5 GTTurbo
cat te-a ajuns pana la urma?
|
Re: Renault 5 GTTurbo
sti reclama cu piticii ?! Cu grebla imensa de clestar ?! :lol:
|
Re: Renault 5 GTTurbo
o stiu, am vazut-o o sg data, deci nu prea am habar de ce se zice, sper sa o vad sa imi dau seama de ce vrei sa zici :P
|
Re: Renault 5 GTTurbo
E o fraza "Nu se zice,Nu se'ntraba,Nu se zice,Nu se'ntreaba" :lol:
|
Re: Renault 5 GTTurbo
Quote:
|
Re: Renault 5 GTTurbo
Is pitic de shosea ;)
|
Re: Renault 5 GTTurbo
Multumesc de urari,se poate inchide topicul,am facut altul !
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:44. |
- Copyright 2026 4Tuning