![]() |
Re: BMW X5 3.0sd
7 Attachment(s)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...
|
Re: BMW X5 3.0sd
since sa fiu o fii ea remus dar se vede foarte urat, sunt iesite tipsurile prea mult !
|
Re: BMW X5 3.0sd
sustin si eu ideea lui Alex_55... putin iesite cam inafara... si abtibildul ala cu remus... da`i jetu` :D
|
Re: BMW X5 3.0sd
sincer si eu am zis ca-s umpik cam iesite... o sa le pun o idee mai in interior!
|
Re: BMW X5 3.0sd
vreo 2cm
|
Re: BMW X5 3.0sd
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/118666-my-2005-mitsubishi-endeavor.html |
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: E70 - X5 3.0sd
un clip ceva cu suntetul?
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Frumoasa rau.
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Foarte frumos X5-ul tau..mai ales pe culoarea asta :) sa il stapanesti sanatos.
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:19. |
- Copyright 2026 4Tuning