Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW - Alte serii (https://forum.4tuning.ro/123-masina-mea-bmw-serii.html)
-   -   E70 - X5 3.0sd (https://forum.4tuning.ro/123-masina-mea-bmw-serii/84774-e70-x5-3-0sd.html)

Bulbucan 10-08-08 12:33

Re: BMW X5 3.0sd
 
7 Attachment(s)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...

Alex_55 12-08-08 13:03

Re: BMW X5 3.0sd
 
since sa fiu o fii ea remus dar se vede foarte urat, sunt iesite tipsurile prea mult !

Hori 13-08-08 00:13

Re: BMW X5 3.0sd
 
sustin si eu ideea lui Alex_55... putin iesite cam inafara... si abtibildul ala cu remus... da`i jetu` :D

Bulbucan 14-08-08 20:31

Re: BMW X5 3.0sd
 
sincer si eu am zis ca-s umpik cam iesite... o sa le pun o idee mai in interior!

Alex_55 15-08-08 16:57

Re: BMW X5 3.0sd
 
vreo 2cm

sebilica455 13-04-09 23:16

Re: BMW X5 3.0sd
 
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/118666-my-2005-mitsubishi-endeavor.html

Bulbucan 13-04-09 23:43

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by sebilica455 (Post 2235882)
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=118666

Ms si u la fel ;)

13tsp 14-04-09 11:42

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 1688667)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...

Cum se aude? :D

jipianu 15-04-09 09:37

Re: E70 - X5 3.0sd
 
un clip ceva cu suntetul?

VladM 28-05-09 17:51

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Frumoasa rau.

Champion 28-05-09 19:57

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Foarte frumos X5-ul tau..mai ales pe culoarea asta :) sa il stapanesti sanatos.

slacker. 22-06-09 02:09

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme!


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning