Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Raliu de amatori pe cartodrom!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/8470-raliu-amatori-cartodrom.html)

hg 03-10-05 17:08

mah lancer, nu te da! ca dupaia te palngi ca nu maiai bani sa mergem la bucale la SIAB

DACIA-Wrc 03-10-05 18:53

si daca il ai dupa redobandire si am un ana cu asta nou in 25 oct ma lasa sa ma dau?

strengaritza 08-10-05 17:34

hi hii!!! felicitari pt vlad care s-a calificat la raliu asta din cartodrom. a fost chiar amuzant :)
la al doilea concurent, dacia din dotare si-a pierdut o roata..si daca aveai ghinion sa ti moara motorul trebuia impinsa.biata masina...

ce sa zic.. vlad a dat clasa!!!! sa vedem duminica cum se va descurca

junkie 08-10-05 17:40

m`ash da shi eu....da` n`am lei :cry:

strengaritza 08-10-05 18:04

pai eu zic sa facem coleta si luam la gramada o coaja de dacie cum era cea de astazi si ii umplem rezervorul, ne dam o saptamana si nu ajungem la 1 mil de caciula

Crystal81 08-10-05 18:11

maine pe la ce ora este activitate pe cartodrom?

lancerEvo 08-10-05 20:53

de la 11 ii maine...
te astept, adica va astept pe toti

Eagle_flyaway 08-10-05 21:25

sunt curios care reuseste sa rastoarne unu din cele 3 \"masini preparate\"!!! :ciggy:

lancerEvo 08-10-05 21:28

mah pot sa iti zic ca azi cotetzu ala de dacie numa pe 3 roti o fost in toate virajele si nu so rasturnat, poate daca cineva vrea cu adevarat o rastoarna, da nu cred ca o sa verea ca pe maine orgoliile o sa fie fff mari :)

Eagle_flyaway 08-10-05 21:57

pai sa vrea aia e ideea, ... \"provocarea\" ... treci linia de final si in primu viraj .... oops .... s-o rasturnat !!! (daca tot zici de orgolii)
sa-l vad io pe ala care are \"orgoliu\" s-o dea de-a dura! :mrhappy:

Eagle_flyaway 08-10-05 21:59

desi tamai ca o sa vretzi totzi sa castigatzi, itzi fortza \"bolidu\" si ... poate poate!!! :twisted: :twisted: :twisted:
bafta! :wink:

DACIA-Wrc 09-10-05 16:14

ceva detalii?
eu am ajuns abea azi cand era premierea :( treaba asta cu femeile ma omoara :(

Piry 09-10-05 16:26

ce femei ma? 8)

Motor 09-10-05 17:37

Vlade,Vlade
 
Vlade nu esti normal
atat am avut de zis

Motor 09-10-05 17:39

Vlade,Vlade
 
pana nu iai calat motoru nu teai lasat


All times are GMT +2. The time now is 19:17.

- Copyright 2026 4Tuning