![]() |
cum poti sa zici SORCOVA ...?
Are 2 culori pe ea ... Albastru si alb ... oricum este UNICAT .. DEMOCAR de la ALPINE ... trebuia sa fie ceva futuristic .. este pe site toata istoria acestei masini .... cum era inainte .. METAMORFOZA ... si ce e acum ! |
Piesa!
|
stiu ca este masina demo de la alpine, mai este un x5 si o acura.
parca au fost si mai sunt pozele astea si pe 4tuning.ro acolo le-am vazut, si era sa cad de pe scaun. noroc ca are spatar :P |
Hai frate, ca masina asta e buna sa mergi cu ea pe camp, sa faca ciorile stop cardiac si sticletii infarct...
E prea de tot nene... Pe bune !!!! :wink: |
bah..ce macane unii....pun pariu k dak s-ar vedea cu cheile de la masina aia in mana nu ar mai zice nimic.....
oricum e prea belea masina.... |
care s-ar vedea cu cheile in mana, daca ar fi istetz ar vinde-o, si si-ar lua alta pe care s-o modifice cum vrea mujkiul lui :) si cred ca-i mai si raman bani :)
|
Asta nu e nici o Sorcova.....e un ShowCar inc are Alpine si pus tot ce-avea mai bun la momentul respectiv in materie de multimedia auto! Masina asta iti dai seam ca nu circula pe strada, se muta din show in show intr-un tir.
si de la un kitch gen aptipilde si viniluri din Vitan, pan ala masina asta e cale lunga! Numai vopseaua care e un airbrush de mare calitate a costat undeva in jur de 25 000$ USD |
Pai nu zice nimeni ca pt un show car arata rau, dar sa iesi cu asa ceva pe strada, mai ales la noi... :evil: :evil: :evil:
Pai daca o luam asa, orice firma poate face show-car-uri, nu ??? Care sa nu iasa pe strada, doar pe mocheta unuei expozitii... Credeam ca vorbim de masini, nu de \"jucarii\" sofisticate, la care poti visa din spatele oglinzii... :wink: |
La exterior arata misto, dar interiorul mi se pare mult prea exagerat........parca am fi prin anul 2050, cred.
|
Si eu sunt de aceeasi parere cu voi dar va spun sincer !!!.............cand am vazut-o am ramas................................ :shock: :shock: :shock: !!!!!!!!!Exteriorul e bestial dar cat despre interior...........mai lasa de dorit.Sincer nu as putea umbla cu o asa maina pe strada.!!! Dar acum asta e!! E tare!!!!! :peace:
|
Chiar nu ati merge cu ea pe strada? Daca ati avea cheile in mana asta ar fi primul lucru sigur. Daca dai drumu la sunet se gaureste asfaltu de la bass. Interiorul nu mi se pare prea real (pare facut pe computer).
|
Re: MODIFICATA!! o sa va placa-astept rasp si parerile voast
aaaaaaaa.... :shock: cred ca merita sa intorci capul pe strada dupa ea.. cat despre interior,...hmmm..putin cam preasuperfoarte incarcata....
dar daca suna muzica aia cat de cat...si daca merge nosu'...treaca de la mine :wink: |
Misto Honda . Am impresia ca e un demo car de la o firma de tuning!
|
De la Alpine; spunea cineva intr-un mesaj anterior, pe acest topic.
|
hondare, chiar ti-ar fi rusine sa umbli cu ea ? stiu io o dacie de vanzare cu 170 de neuroni, poate aia e mai okei... :wink:
http://ecominet2.alpine-usa.com/html....html?par=p1c4 |
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning