![]() |
Re: Vand bmw e30
...........................
|
Re: Vand bmw e30
Masina mai e in starea in care era in poze... sau o vinzi cu evacuarea pe care i-ai pus-o tu, cu rotile de tabla... si ridicata ?
|
Re: Vand bmw e30
are doar evacuarea schimbata..in rest este la fel si nu am ridicat\o
|
Re: Vand bmw e30
Ok, mersi pt. raspuns.
|
Re: Vand bmw e30
3 Attachment(s)
Masina nu se mai vinde !! totusi niste poze mai recente sa numai zica lumea ca am ridicat\o ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning