Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   Ka-facatura neagra (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/83732-ka-facatura-neagra.html)

December 12-07-08 16:06

Re: Ka-facatura neagra
 
350 de lei folia. Tocmai am terminat de dat masina cu ceara...straluceste al naibii de tot. Luni merg sa vedem cum punem niste neoane de interior,pe sub scaune(ceva de genul) si probabil pe la sfarsitul saptamanii neon sub masina(dar asta nu e foarte sigur). Oricum alea de sub masina daca vor fi vreau sa fie cu intrerupator cumva....

December 14-07-08 17:14

Re: Ka-facatura neagra
 
Nu am mai pus neoane....m-a tamponat un berbec.Pusti de 18 ani,incepator,cu permis de o luna se uita dupa femei pe strada si a intrat la semafor in mine.Partea buna e ca e flapsul de pe dreapta care era usor zgariat dar oricum nu necesita vopsire.Acum va fi inlocuit. Si tare urasc lucrurile astea...

catarsis 14-07-08 20:45

Re: Ka-facatura neagra
 
care flaps ? spate sau fata ?

December 14-07-08 22:07

Re: Ka-facatura neagra
 
Dreapta spate.

catarsis 14-07-08 22:51

Re: Ka-facatura neagra
 
bine ca nu e tabla

mihai_marian 15-07-08 08:54

Re: Ka-facatura neagra
 
asta e naspa....tu bagi bani in masina si vine un fraier si intra in tine din neatentie...si banuiesc ca tot el comenta...ma rog...prea multi incepatori cu masini puternice!!!!

Pugralph 15-07-08 16:30

Re: Ka-facatura neagra
 
O masina foarte frumoasa dar eu i-as micsora garda la sol!

December 15-07-08 17:22

Re: Ka-facatura neagra
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1646654)
O masina foarte frumoasa dar eu i-as micsora garda la sol!

Problema este ca mai circul si prin alte parti cu ea decat prin Piatra Neamt. Si chiar si in Piatra Neamt avem "cocoase de camila" la tecerile de pietoni si ceva drumuri mai denivelate.

I-am pus neoane azi.Pentru kitul de neoane exterioare inca astept oferte de preturi.

catarsis 15-07-08 22:06

Re: Ka-facatura neagra
 
unde ai pus neoanele ?

December 15-07-08 22:50

Re: Ka-facatura neagra
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by catarsis (Post 1647258)
unde ai pus neoanele ?

Doua sub scaunele din fata.

Pugralph 16-07-08 10:29

Re: Ka-facatura neagra
 
Arata foarte bine neoanele astea!

December 16-07-08 21:02

Re: Ka-facatura neagra
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1647959)
Arata foarte bine neoanele astea!

Multumesc...

Flapsul meu ajunge tocmai saptamana viitoare cel tarziu joi. Intre timp va trebui sa "tatuez" pe masina un scorpion mic roz. Asa vrea nevasta-mea...:D

NWZeu 16-07-08 23:08

Re: Ka-facatura neagra
 
Ar fi ca nu ca in perete pe masina, incerca sa o convingi sa renunte la idee :D

catarsis 16-07-08 23:46

Re: Ka-facatura neagra
 
mai bine vopseste toata masina roz si scorpionul negru :)

December 17-07-08 06:54

Re: Ka-facatura neagra
 
Roz va fi trabantul. Unul decapotabil...


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning