![]() |
Re:
Quote:
|
ramaneti totusi la subiect
nu alimentati in ziua de 1 octombrie ! |
Tng-ule mergi cu mine sa alimentam amandoi pe 2 octombrie :?: :lol: :lol: :lol: 8) 8)
|
poate sa alimentam noi peco-urile dupa vreo 2 L de bere :D
|
Re:
un domn din buc si-a pus postere cu protest p luneta masinii si avea si postere la el in caz ca i-ar fi cerut careva. nu i-a cerut nimeni, mai mult, participantii la trafic l-au luat si la misto pe alocuri...
Quote:
|
Mey baietzii degeaba am face noi acest protest ei oricum nu pierd nimik...Pt k cei care nu alimenteaza in ziua de 1 octombrie o vor face zilele urmatoare...Deci vanzarile tot acolo ajung ...
|
Macar ar trebui incercat :roll:
|
Efect adevarat ar avea doar dc toata lumea ar face asa...
Dar doar cativa dintre voi... nope. Mai degraba ati face ceva mai \"palpitant\", ca sa atragetzi atentia. ;) Dar e foarte greu |
fratilor este ABERANT ce se discuta aici! nu va dati seama ca numai in bucuresti sunt peste 100 de masini care alimenteaza zilnic! o firma de distributie nu cred ca ar parca masinile pe dreapta deoarece AZI NU SE ALIMENTEAZA CA ESTE PROTEST domne... e ***... deci eu raman tot la parerea mea: este inutil si absurd!
|
Da memo ai dreptate. Dupa cum am spus ar trebui ca toata lumea din tara sau macar din oras sa NU cumpere deloc benzina in acea zi.
|
pey si cum ai sa le spui tuturor ca in data respectiva sa nu alimenteze? campanie prin lipire de afise? nu prea cred... si inca ceva: sa spunem ca toti loc ploiestiului raspund pozitiv la miscare; tu esti sigur ca nu \"dezerteaza\" unul si se duce sa alimenteze? ce ai sa faci? pui comunitara pe ei sa-i supravegheze?
ps: de unde esti? |
Din Buc, am stat in Plo pana am terminat liceul, acu la fac iar in buc
Iar despre ala care dezerteaza. Il izbiti cu masinile :) Dupa cum am zis. Nu prea ai cum. E imposibil.... |
Ai mah nu-mi spuneti mie ca-l convingeti voi pe Nea Vasile care vrea sa o plimbe pe Marghioala a lui cu masina sambata sa nu puna benzina ca te mai ia si la bataie ! Momentan ptr. ROmania si nu numai parerea mea este ca e imposibil .PunCt! :D
|
DACA VOI NU ALIMENTATI SAMBATA STITI CARE AR FI CULMEA ? SA NU VA MAI VANDA EI BENZINA LUNI!! SA VEDEM CARE ARE MAI MULTE DE PIERDUT :lol: CRED CA MOMO ARE DREPTATE CREZI CA-I DOARE PE EI UNDEVA CA-TI PUI TU BENZINA SAU NU .
POATE DOAR ASA GESTUL SA CONTEZE ACUMA SPER SA NU SE SUPERE CEL CU IDEEA DAR TREBUIE SA-SI DEA SEAMA CA NU PREA O SA IASA |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning