![]() |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Daca te iei dupa consum, poti spune ca e masina sport :) 12 in oras.....
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
mie maxim 7 imi mananca in oras si vreo 5 afara
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
nu vreau sa fiu Toma Necredinciosu', dar imi e foarte greu sa cred ca iti ia 7 in oras
eu ii fac plinul zilele astea si va spun ce medie am scos pe ~500km (estimez in jur de 8% cu doua treimi din distanta facuta in oras) PS: tot e in stare perfecta de functionare, de la bujii+fise la filtre, mai putin filtrul de benzina. O sa-l schimb si p-ala, cu toate ca daca mi-ar lua un 8% combinat n-am ce sa-i reprosez, sunt multumit |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Quote:
@Ciuby fa-ti si tu o thread, si prezinta-ti masina, pune cateva poze sa o vedem si noi. |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
consum mediu mix (din 430km cam 150 i-am facut in afara) 9%
Lili (am retinut bine, nu?), stii masina pe de forumul marcii :) am acelasi username si acolo |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Da, ai retinut bine. :)
Acum mi-am adus aminte... Portocala mecanica :D... frumoasa rau! Eu raman totusi la parerea mea: pune niste poze si pe 4tuning, pentru ca nu multi intra si pe celalalt forum si crede-ma: ai ce arata! |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Quote:
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
pai depinde cand cum.... este cand vreau sa trag de el atunci cand aud motorul ca cere sa schimb viteza :P nu stiu daca intelegi :P dar de obicei bag in a 3-a dupa 30km/h in a 4-a dupa 50 km/h si in a 5-a peste 100
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
exact asa schimb si eu :)
la 2500 ture intr-a 3-a am aproape 60 la ora |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Sa o stapanesti sanatos Dracushor si se vede ca este ingrijita ..Se pare ca a mea si a ta sunt gemene.Si a mea aceeasi culoare are,una mai deosebita.
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
mersi mult...
am mai facut unele schimbari la el ce nu se vad in poze ca le-am facut pe urma... dar tot promit ca fac niste poze numai ca nu ajung. Cand vreau sa fac poze imi incurca ceva planurile. :P Sa il stapanesti sanatos si tu pe al tau si daca vrei deschide un thread sa il vedem si noi si daca vrei mai intra si in tigra club |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
O sa deschid in curand un thread cu poze insa deocamdata am telefonul stricat si pe ala ma bazam ca face poze misto,nici nu am camera digitala insa azi trebuie sa imi vina alte nr provizorii si o sa umblu eu prin oras sa gasesc o camera sa fac niste poze. Am intrat si in club Tigra si app daca vrei sa mai vb pe mess da-mi un pm cu id tau. seara buna
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
Acuma vreau sa va cer parerea...
Vreau sa vopsesc cam asa cum e in imagine??? Si acuma va cer parerea ca arata bine sau e skich?https://i86.photobucket.com/albums/k8...tigrablack.jpg |
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
daca`i faci si cupola si pe spate ...eu spun ca arata bine :)
|
Re: Masina mea: OPEL TIGRA
eu cred ca ar da mai bine toata partea "superioara" a masinii (inclusiv usile, plafon, tot ce e de la dunga in sus)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:55. |
- Copyright 2026 4Tuning