![]() |
Re: Diablo 3
am 4 cdkeyuri :rolleyes2 si nu-mi trebuie d2loader decat pe hc :lol:
|
Re: Diablo 3
Sunt curios daca ramane aceiasi baza ca la D2, sper ca nu s-au apucat sa faca tampenii gen Raid grup sau alte nebunii care sa te faca sa depinzi de alti playeri..Era misto rau d2 iti faceai iteme singur, rune singur doar la duel aveai nevoie de alti playeri :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning