![]() |
cei mai multi de pe forumul asta posteaza de dragul nr de posturi...nu mai zic k nici 10% nu au masini dar isi dau cu parerea...
ce sa faci....asai romanu carcotas... |
Re:
Quote:
|
:arrow:
|
:?:
|
:roll:
|
pretul e totusi putin prea ridicat
|
Re: vand jante al
da, si eu sunt de aceeasi parere. eu zic ca maxim 400-500 oiro jantele si sa zic cu mare indulgenta 150-200 oiro gumele. cam astea ar fi cele mai mari preturi la care s-ar putea vinde. parerea mea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning