![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
in primu rand,bun venit ady pe acest forum; iar in al 2 rand sa stapanesti sanatos acest kit si sa ai grija de el si de masina. e super marfa.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Merci mult, si tie iti doresc sa te bucuri de masina si sa ai grija de ea.S-a apucat deja si de masina ta, si in scurt timp o vei avea si tu asa cum tio doresti.Astept poze si cu masina ta cand va fi gata
Pt yacone: da, eu sunt proprietarul May:lol:, ne stim noi, te salut |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ma gandeam eu ca ne stim;)...oricum frumos kit ai acum...;)
p.s.; nu uita sa-ti faci si plafonul negru;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
merci merci.O sa revin cu poze.Azi mi sa pus bara fata definitiv si mainemi se prind pragurile, urmand ca saptamana viitoare marti, cred, sa mi se montaze si bara spate.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
a iesit f mishto!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
hai cu poze.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
chair asa...suntem nerabdatori...cel putin eu :))
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
dada hai cu poze:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Am montat si pragurile pe masina, arata beton, dar din pacate nu am apucat sa pun poze cu masina.In curand va fi gata vopsit si spoilerul spate si dupa ce il montez si e gata masina revin cu poze.Poate si maine daca apuc, voi face niste poze sa vedeti cum arata si pragurile
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
6 Attachment(s)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Vreau sa va zic ca eu unul sunt super multumit de rezultatul final al lucrarii, de aspec si mai ales de calitatea lucrarii, care e IREPROSABILA.Acum astept pareri si din partea voastra, sper sa va placa tuturor.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
foarte frumoasa ! ! ! felicitari si sa o stapanesti sanatos fara incindente..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
O parere personla :spoilerul fatza e foarte frumos dar pragurile si spoilerul spate...mai bine ma abtzin(nu e locul lor acolo),dar nah fiecare cu gusturile lui,gusturile nu se discuta
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
masina arata super bine.... si eu sunt de parere ca pragurile mai puteau fi modificate , dar ele urmeaza lunia masinii.. sa o stapanaesti sanatos
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Daca ai vedea masina in realitate, ti-ai skimba parerea.Una e sa o vezi in poze si alta e sa o vezi live.Oricum, merci de aprecieri tuturor
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning