Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

ggd_87 04-07-08 00:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
in primu rand,bun venit ady pe acest forum; iar in al 2 rand sa stapanesti sanatos acest kit si sa ai grija de el si de masina. e super marfa.

adi28 04-07-08 07:48

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Merci mult, si tie iti doresc sa te bucuri de masina si sa ai grija de ea.S-a apucat deja si de masina ta, si in scurt timp o vei avea si tu asa cum tio doresti.Astept poze si cu masina ta cand va fi gata

Pt yacone: da, eu sunt proprietarul May:lol:, ne stim noi, te salut

Yackone 04-07-08 14:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ma gandeam eu ca ne stim;)...oricum frumos kit ai acum...;)

p.s.; nu uita sa-ti faci si plafonul negru;)

adi28 04-07-08 14:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
merci merci.O sa revin cu poze.Azi mi sa pus bara fata definitiv si mainemi se prind pragurile, urmand ca saptamana viitoare marti, cred, sa mi se montaze si bara spate.

bolidu' 04-07-08 17:36

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
a iesit f mishto!

ggd_87 06-07-08 17:21

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
hai cu poze.

W Y P 06-07-08 18:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
chair asa...suntem nerabdatori...cel putin eu :))

Norby89 07-07-08 14:23

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
dada hai cu poze:D

adi28 07-07-08 23:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Am montat si pragurile pe masina, arata beton, dar din pacate nu am apucat sa pun poze cu masina.In curand va fi gata vopsit si spoilerul spate si dupa ce il montez si e gata masina revin cu poze.Poate si maine daca apuc, voi face niste poze sa vedeti cum arata si pragurile

pro street remus 08-07-08 20:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
6 Attachment(s)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.

adi28 08-07-08 23:47

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Vreau sa va zic ca eu unul sunt super multumit de rezultatul final al lucrarii, de aspec si mai ales de calitatea lucrarii, care e IREPROSABILA.Acum astept pareri si din partea voastra, sper sa va placa tuturor.

W Y P 09-07-08 07:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
foarte frumoasa ! ! ! felicitari si sa o stapanesti sanatos fara incindente..

adi.schumi_tm 09-07-08 08:05

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
O parere personla :spoilerul fatza e foarte frumos dar pragurile si spoilerul spate...mai bine ma abtzin(nu e locul lor acolo),dar nah fiecare cu gusturile lui,gusturile nu se discuta

danelu 09-07-08 10:14

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
masina arata super bine.... si eu sunt de parere ca pragurile mai puteau fi modificate , dar ele urmeaza lunia masinii.. sa o stapanaesti sanatos

adi28 09-07-08 12:42

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Daca ai vedea masina in realitate, ti-ai skimba parerea.Una e sa o vezi in poze si alta e sa o vezi live.Oricum, merci de aprecieri tuturor


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning