Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

deyan56 16-07-08 13:40

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by Madalyn Boss (Post 1647166)
ferrari F40 e 1/18 ? ma intereseaza pentru usa dreapta ...

E Bburago 1/18.Daca doresti da-mi datele tale pe PM si o trimit.Transportul e 10ron.

CrisTian enzo 16-07-08 13:52

Re: Vand mai multe machete
 
F1 /A8 ?

deyan56 16-07-08 13:55

Re: Vand mai multe machete
 
F1 e 1/24 fara cutie, A8 e 1/18 nou in cutie

pyttbull 16-07-08 22:01

Re: Vand mai multe machete
 
Vreau eu Lancia aurelia si bmw seria 7

quick_silver 17-07-08 19:37

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 1647889)
sal seria 7 il iau eu!!!!!!!!!!!!!!!

ok :)

MIRCAT 21-07-08 00:35

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by deyan56 (Post 1626756)
Mult mai jos nu pot merge,fa-mi o oferta.

................ai pm!!!!

CrisTian enzo 21-07-08 19:47

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by deyan56 (Post 1648297)
F1 e 1/24 fara cutie, A8 e 1/18 nou in cutie


ti-am lasat PM, astept add:(

canon 22-07-08 15:03

Re: Vand mai multe machete
 
seria 7 e welly 1:18?

NECROPHORUS 25-07-08 16:18

Re: Vand mai multe machete
 
ce mai ai de vanzare la scara 1 24? pls

quick_silver 26-07-08 02:49

Re: Vand mai multe machete
 
audi a8 il mai ai sau e dat?

mareo 26-07-08 11:35

Re: Vand mai multe machete
 
Ce mai este de vanzare la scara 1 / 24 ? Astept un raspuns;) Mersi anticipat!

quick_silver 27-07-08 04:22

Re: Vand mai multe machete
 
vreau sa cumpar a8`ul :) dami un pm cu idul tau sa stabilim detaliile

W Y P 27-07-08 13:13

Re: Vand mai multe machete
 
nu mai ai nimic 1:18 sau 1:24..ma intereseaza pt un tuning...preferabil sa fie stock macheta :lol:

spark88 30-07-08 16:08

Re: Vand mai multe machete
 
Ferrari F1 (1/24) il iau eu
uite id-ul meu ca sa vorbim despre detalii spark2006_boy

virusel 30-07-08 21:57

Re: Vand mai multe machete
 
Daca mai ai F40-ul , ti-l iau eu. astept raspuns


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning