![]() |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
eu zic ca arata demential masina
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
mie imi place cum ii sta cu LSD uri arata bengos :D shi ar fii fost shi mai mishto daca ar fii avut nishte jante cromate
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Dap....masina per ansamblu ar fi ok....fara LSD-urile alea ar fi si mai ``bengos``...ca sa-l citez pe dl deasupra.... poate un cd cu Gutza ar fi si mai ``bengos`` nu..?
Urat cu spumeeeeeeee...pacat ca Gl este o masina frumoasa...au stricat-o astia... Mai au sa puna LSD-urile alea pe Actros....sau cum se numeste camionul ala......de la Mertz...urmeaza Scania,Volvo,Iveco.......:D... |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
urat...nu imi place ce fac ....primu a fost Cayenne cu 2 proiectoare dupa a fost Touaregul si acum GL asta cu 3....pacat de masina
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
va treziti sa comentati ca masina e facuta tiganeste, bravo ma, daca nu va place mergeti cu loganurile voastre in continuare!!! ce nu puteti avea, puteti sa criticati ...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
cam urat spoilerul ala, prea multe prize de aer si in plus au si niste plasa d-aia ordinara, si mi se pare aiurea sa-i pui unui mercedes jante care nu au sigla mercedes pe ele. la fele de aiurea mi se pare sa incadrezi intr-o priza de aer atatea proiectoare incat acestea sa o acopere in totalitate
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
Asta e parerea noastra si dupa cum stii gusturile nu se discuta...pur si simplu la unii nu ne place cum arata ....nu ca nu ne-ar place sa o detinem...:P....peace...:evil: |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
senzatie arata bine in poze da in realitate si mai bine
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Bai fratilor da nu se potrivesc de nici o culoare LSD-URILE la un suv .
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Era odata la MTV CRIBS pe la TV si era un nene care avea un H2. Si el o facuse pentru teren pentru ca "Nu e masina sport", dupa cum zicea el. Asa si cu Mercedusul asta.
1. Mie mi se pare un motiv suficient 2. Mercedeul nu prea inseamna sportivitate, Mercedesul inseamna traditie, siguranta, confort deci poate nu arata rau dar pur si simplu nu se potrivesc. 3. Arata urat masina per total. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
da arata bine rau..da cu jentile din a 2a poza
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Oribila bara fata :|
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
bah nene cum poti spune de bara fata ca e oribila
bah masina asta per total e super tare e senzatie bah astia mai rautaciosi sunteti nu pot sa spun ca imi iar ban |
| All times are GMT +2. The time now is 19:52. |
- Copyright 2026 4Tuning