Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/82091-lsd-uri-mercedes-benz-gl.html)

nasucorloene 24-06-08 12:04

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
eu zic ca arata demential masina

mad_aurel 24-06-08 12:10

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Quote:

Originally Posted by UNLORD (Post 1608325)
Fara suparare dar kitul mi se pare tiganesc iar LSD-ul nu se potriveste de nicio culoare.

de acord cu tine, de ce naiba sa pui LDS pe un SUV nu prea stiu, dar mi se pare o idee si o investitie prosteasca, penipila

oancea_cristiano_95 24-06-08 17:43

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
mie imi place cum ii sta cu LSD uri arata bengos :D shi ar fii fost shi mai mishto daca ar fii avut nishte jante cromate

El_Nino 25-06-08 12:56

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Dap....masina per ansamblu ar fi ok....fara LSD-urile alea ar fi si mai ``bengos``...ca sa-l citez pe dl deasupra.... poate un cd cu Gutza ar fi si mai ``bengos`` nu..?
Urat cu spumeeeeeeee...pacat ca Gl este o masina frumoasa...au stricat-o astia...
Mai au sa puna LSD-urile alea pe Actros....sau cum se numeste camionul ala......de la Mertz...urmeaza Scania,Volvo,Iveco.......:D...

vizu 25-06-08 14:29

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
urat...nu imi place ce fac ....primu a fost Cayenne cu 2 proiectoare dupa a fost Touaregul si acum GL asta cu 3....pacat de masina

brebenelm 25-06-08 22:14

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
va treziti sa comentati ca masina e facuta tiganeste, bravo ma, daca nu va place mergeti cu loganurile voastre in continuare!!! ce nu puteti avea, puteti sa criticati ...

shu.lee 25-06-08 22:25

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
cam urat spoilerul ala, prea multe prize de aer si in plus au si niste plasa d-aia ordinara, si mi se pare aiurea sa-i pui unui mercedes jante care nu au sigla mercedes pe ele. la fele de aiurea mi se pare sa incadrezi intr-o priza de aer atatea proiectoare incat acestea sa o acopere in totalitate

El_Nino 26-06-08 14:16

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Quote:

Originally Posted by brebenelm (Post 1613099)
va treziti sa comentati ca masina e facuta tiganeste, bravo ma, daca nu va place mergeti cu loganurile voastre in continuare!!! ce nu puteti avea, puteti sa criticati ...

Sunt curios ce conduci tu......
Asta e parerea noastra si dupa cum stii gusturile nu se discuta...pur si simplu la unii nu ne place cum arata ....nu ca nu ne-ar place sa o detinem...:P....peace...:evil:

ulyse 27-06-08 13:45

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
senzatie arata bine in poze da in realitate si mai bine

RUDY20140TDI 01-07-08 10:58

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Bai fratilor da nu se potrivesc de nici o culoare LSD-URILE la un suv .

strik3ru 01-07-08 22:21

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Era odata la MTV CRIBS pe la TV si era un nene care avea un H2. Si el o facuse pentru teren pentru ca "Nu e masina sport", dupa cum zicea el. Asa si cu Mercedusul asta.
1. Mie mi se pare un motiv suficient
2. Mercedeul nu prea inseamna sportivitate, Mercedesul inseamna traditie, siguranta, confort deci poate nu arata rau dar pur si simplu nu se potrivesc.
3. Arata urat masina per total.

bmw_360cp 25-07-08 23:08

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
da arata bine rau..da cu jentile din a 2a poza

IONUT-GBP 26-07-08 13:45

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
Oribila bara fata :|

ulyse 10-09-08 12:49

Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
 
bah nene cum poti spune de bara fata ca e oribila
bah masina asta per total e super tare e senzatie
bah astia mai rautaciosi sunteti nu pot sa spun ca imi iar ban


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning