![]() |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
De la acelasi imbecil :
"X-ulescu dak esti pe inv da buzz!!!!!!! sa te mai fac un joc!!!=))" - WTF ? Si ce mm nu ii dai doar lui mesaj ci la toata lista ??? "sal all! cmz????? mass !! scz da m-am pliktisit." - ma doare fix in qp ca tu te-ai plictisit ... inseamna ca ai preocupari f importante. "cine are sa imi dea si mie un program de modificat poze " ... - Dar sa le modifice singur ... ca probabil ai nevoie de profil nou de gagicar pe haicinci si nu poti sa iti etalezi coshuroaiele de pe zmetie. "Nu e om , nu e sa nu greseasca .. cu totzi gresim macar 1 data in viatza .. asa am gresit candva si eu , imi pare rau dar merg pe drumul meu .. " ... Du-te sanatos ... "cne are maneaua de la guta oana si mr juve-ma urmareste umbra ta????NU PT MINEEEEE:))...da va rog datimio:D " ... NU... Clar nu pentru tine !!! Si unul mai funny : ma numesc gheoghitza/si jur cu mana pe coitza/cand am sa fiu la gradinitza/am sa *** orice fetitza/si cand am sa ma fac mai mare/si pe doamna invatatoare/ca e frumoasa ca o floare)) Eu la retardatii care trimit mass-uri idioate le dau delete si la al 2-lea mesaj primit exista o optiune " Report as Spam " ... Si treaba e rezolvata. |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
2 massuri de neam prost care nu au logica unul fara celalalt..
1ST : Simti ? Dupa 5 minute cand revii la ce faceai tu inainte sa primesti massul si speri ca ai scapat de persoana respectiva pentru ziua de azi, revine in forta cu unul nou.. 2ND : M-am basit! |
POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
harn*** (6/14/2008 11:28:47 AM): vand adidasi dama si barbat marimi 36 37 39 40 41 harn*** (6/14/2008 12:35:02 PM): care ma intreba daca am hugo boss biluta buzz acum harn*** (6/14/2008 1:05:01 PM): care stie unde sterg si eu niste geamuri ionizate la masina azi sau maine harn*** (6/14/2008 2:50:36 PM): vand slapi trei sferturi tricouri adidasi camasi harn*** (6/14/2008 7:56:48 AM): cine imi lasa mesaj daca am nina ricci premier jour? harn*** (6/12/2008 3:19:58 PM): parfumuri dama si barbat numai noutati daca sunteti interesat de vreun parfum anume contactatima harn*** (6/12/2008 3:54:34 PM): MARE REDUCERE LA 2 TRICOURI CUMPARATE CEI INTERESATI DE OFERTA BUZZ harn*** (6/12/2008 3:56:51 PM): 2 TRICOURI CUMPARATE LA NUMAI 70 RON OFERTA VALABILA DECAT AZI ADICA 35 RON BUCATA harn*** (6/12/2008 7:24:02 PM): care e baiatul din caracal care imi zisa daca pot sai duc 30 de parfumuri sami dea buzz Şi pot continua cu mesaje de la acelaşi individ :evil: |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Avand in vedere mass-urile abundente ale unor retardati din lista mea .. sunt nevoit sa va aduc la cunostinta .. Mass-urile cretinilor: >> 1) Sal all - chiar neinteresant,ce ma fwte pe mine grija ca ai venit sau ca ai plecat tu 2) Ma duc sa manānc (sa fac dush,sa ma fwt,etc...) - si ma doare pe mine in pwla de ce faci tu 3) "X-ulescu" knd intri p mess sa-mi dai buzz - de ce trebuie sa dai mass? nu potzi sa scrii doar acelei persoane chestia asta? dar tu cum esti cretin/a.. 4) Care are mel aia noua a lu` guta bagami-ash pwla`n melodiile voastre , dak vretzi sa nu va mai facetzi de rās instalatzi-va dc++,sau ceva de downloadat. Pentru cei anti-mass - RESPECT ! Da-l si tu mai departe daca esti anti-mass'uri STUPIDE,plm...
|
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
asta e NOU si e funny RAU !! :lol::twisted:
'' O fetita extrem de mica (minuscula chiar) de 83 de ani din Yugospania are nevoie urgenta de transplant de unghii. Yahoo va dona cate o unghiera unor voluntari daca trimiti acest mesaj la toti prostii din lista ta (ca sa fii sigur ca-l dau mai departe). Daca nu o sa trimiti, seful de la Yahoo isi ia jucariile si isi baga p*!a in afacerea care ii aduce milioane de dolari si o va inchide (ca asa vrea el). Ba mai mult, daca nu o sa trimiti, eu o sa incep sa plang si sa ma dau cu curu' de pamant, si o sa ma rog la doamne-doamne sa patesti ceva nasol in urmatorii 60-70 de ani. Si daca nici acum nu ma crezi, inseamna ca n-ai inima baaaa unghie-n gat ce esti ! " |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
lol:lol: tare asta!!!:lol::lol::lol:
|
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
asta este CALD , acuma primit :rolleyes2:-):
'' citeste acest mesaj,nu sterge, e adevarat! Intra in bucatarie, da drumul la gaze, intoarce-te peste 35 min si aprinde un chibrit. Iti va aparea numele persoanei iubite pe tavan. N-ai suflet daca nu trimiti mai departe '' :lol::D:twisted: |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
eu unu am reusit sa elimin majoritatea persoanelor din lista care dau mass-uri idioate...i-am sters si le-am dat ignore.....numai ca acum nu mai pot sa dau ignore:(( s-a umplut lista sau nu stiu..oricum...nu mai pot
cele mai retarde mass-uri primite de mine sunt: - helloooo looome..cmf?.... -ma duc sa fac baitzaaa..... -am plecat la paine..vin in 5 min -cine are melodia x ( de obicei manele obosite) -etc |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Nu rade, citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei!...scz de mass scz........trea sa incerc k cine sthie
sa fii blestemat 10ani daca iubesti pe cineva si nu trimiti mass in10min de cand lai citi |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Foarte rar mai primesc mass-uri idioate.
Am dat ignor la toti cei care erau pasionati de asa ceva :lol: azi la ora 00:00 ti se va indeplini dorinta care ti-o pui imediat dupa ce citesti mesajul asta ( ai grija ce-ti doresti ca se indeplineste doar dak tr acest msj la toti din lista ) scz d mass . |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
"am talent si nu ma las toti ma stiu bomba cu ceas si ceva nou daca scot explodeaza rupe tot"
"cre vrea s fie cu mn buzz k snt sola y solita bzuz plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss" "cui ii plc de clovnul de taicamiu buzz me dati mass sh zicetimi un nume pt el" + multe alte exemple |
Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
ce sa mai zic...ramai uimit...DAR..cel mai tare ma amuza mass-urile..si la sparsit pun "scuze de mass..dar l-am primit si eu" cat de retardat sa fi frateee nu inteleg, nu mai zis de p...e proaste care trimit mass=-uri gen " cine ma scoate afara..cine ma scoate la suc....cine ma..:-" " si tot asa
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:26. |
- Copyright 2026 4Tuning